Детето ми е с пневмония, хомеопатията може ли да помогне

  • 1 054
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 768
Моля ви отговорете ми може ли лека форма на пневмония да се излекува само с хомеопатия? детето ми ,3г ,от вторник е с кашлица, от четвъртък с Т и то висока над 39, днес правихме снимка и показва лека форма на пневмония, продължаваме с хомеопатията по настояване на моят хомеопат но мен ме е страх. от вчера сме на меркуриус сулибилус и бела дона, той каза че тр да минат поне 3 дни без подобрение за да се включи антибиотик но мен ме е страх защото снощи детето ми нямаше сили и сякаш не беше на себе си.
забравих да напиша че има и гърло с налепи
моля ви за отговор
и благодаря

# 1
  • Мнения: 2 821
Пусни питането в подфорума за Хомеопатия. Просто тук никой привърженик на хомеопатията не чете, мисля.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 768
благодаря, не бях видяла че има такъв  Embarassed

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Много ме съмнява, че с това, което ви е изписал детето ще се оправи. Вирусна пневмония ли е?

# 4
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Моля ви отговорете ми може ли лека форма на пневмония да се излекува само с хомеопатия? ...

"Лека форма на пневмония" е много относително понятие. Струва ми се доста рисковано при тази диагноза лечението да е само хомеопатично.

# 5
  • Мнения: 1 668
Абе жена, ти луда ли си да лекуваш пневмония с хомеопатия  #Crazy.

# 6
  • Мнения: 1 329
Прецени кое ти е по важно, детето да се оправи бьрзо и без последствия, или да чакаш още 3 дни и да си горда майка че лекуваш пневмонията с хомеопатия. Извинявам се че ти го казеам така, но вьпроса е меко казано неудачен.

Да се оправя бьрзо детенцето ти.


# 7
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
да,може,но с класи4еска хомеопатия.а от това,което описваш много много не ми прили4а на такава.как така 2 лекарства едновременно?това  е против законите на хомеопатията.

Общи условия

Активация на акаунт