Leg magic

  • 6 328
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Здравейте, харесах си този фитнес уред и ми е интересно някой има ли такъв и какво ви е мнението за него?
http://www.infomercialratings.com/product/leg_magic_reviews

# 1
  • Мнения: 3
Здравей, мен също ме "вълнува" този уред -Leg magic! И в момента се колебая и то много дали да си го купя. Прочетох няколко мнения относно запитването ти и общо взето, както знаеш, повечето са негативни, но в крайна сметка няма нито едно, което да е на някой или по-скоро на някоя, която да го е ползвала! Аз лично нямам проблеми с теглото, единственото, което искам е да поддържам стегнато тяло. Рядко спортувам! Преди време ходех редовно на йога и не само, че се отразяваше добре на фигурата ми, но се чувствах страхотно; има периоди, в които си правя упражнения в къщи - съвсем леки- гирички по 1.800, няколко клякания, някои от йогата -комбинирам си ги по усет...И в този случай също има много добър ефект! Сега!? Това, което искам да кажа е, че когато ходех на фитнес - не мога да се похваля със същото..това, което установих за себе си е ,че силовите спортове не са за мен и определено не ми се отразяват добре. И мисля, че е много индивидуално. Но със сигурност редовните упражнения /и в къщи/ без излишно натоварване водят до прекрасни резултати. Именно затова се и колебая и за Leg magic. Искам мнението на някой, който наистина го е  ползвал...

Последна редакция: нд, 11 май 2008, 16:49 от faith5

# 2
  • Мнения: 535
Виждам, че темата е пусната доста отдавна.
Вчера и аз гледах рекламата на Leg Magic и съм решила да си го купя. Така че, в скоро време ще дам отзиви  Peace.
А, вие, дали не сте си го купили за този период от време или не посмяхте  Thinking?

# 3
  • Мнения: 3
Здравею, "adrianska"
Да, купих си го; към него има и диск с упражнения, които ако спазваш темпото Simple Smile траят ок.15-20мин. В началото го ползвах по-редовно и определено ако не бях спряла, резултатите щяха да са други Simple Smile ; първите 3-4 пъти предизвикваха доста силни болки в кръста, но понеже много се заинатих и продължих - като че ли постепенно намаляха; но аз определено си имам проблем със силовите упражнения. Между другото изпълнявах упражненията от диска и трябва да ти кажа, че за 15 мин отвсякъде течеше пот от мен /аз съм 167см и 53кг/
Моят уред все още си стои разпънат в хола и е крайно време да му обърна внимание!
Какво да ти кажа - ако наистина ще го ползваш редовно и нямаш време за фитнес е добро решение да стегнеш малко дупето и крачетата и да поддържаш формата. Зависи от твоите очаквания!
Успех!

# 4
  • Мнения: 535
Благодаря ти, faith5!
Ще си го взема и аз  Peace.
Ето тук има по-подробна информация, евентуално за тези, които биха се поинтересували.

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 10:59 от adrianska

# 5
  • Мнения: 3
Ще се радвам после да споделиш добрите резултати!

# 6
  • Мнения: 673
Впечатлих се от рекламата, но в никакъв случай не ми се дават пари за уреди вкъщи. Имаше подобен уред в каталога на Кауфланд: предполагам, че е същият, само че с друго име.
Някой все пак няма ли да сподели резултати освен "Купих си го, първите няколко пъти имах мускулна треска, вече е чудесна закачалка за дрехи".

# 7
  • Мнения: 359
Кажете, какви се резултатитеееее и дали сте доволни от уреда. Много искам да си купя нещо за ползване в къщи, но да има ефект.

# 8
  • Мнения: 52
Аз също си го купих. Както faith5 в началото го ползвах по-редовно. Определено заяква мускулите на бедрата. Аз не съм имала болки в кръста...И моя е разпънат в стаята, та като мина покрай него си правя едноминутна сесия  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 359
Благодаря, май ще се купува. Освен, че заякват дано и да се оформят и да се свалят кила, че положението доста е загрубяло.

# 10
  • Мнения: 359
Имаше подобен уред в каталога на Кауфланд: предполагам, че е същият, само че с друго име.
А в кой каталог на Калфланд и каква му е цената там?

# 11
  • Мнения: 0
Здравейте някой дали ще може да ми каже дали е здрав като уред или лесно се чупи

# 12
  • Мнения: 58
Здравейте, уреда е много хубав. Аз си го купих, но нямам много време и най-вече упоритост да правя упражнения и много ми пречи в къщи нямам много място, а играчките ни не могат да се махат затова ако някоя има интерес да ми пише на лични.

# 13
  • Мнения: 1 817
Здравейте!
Аз също си купих уреда, но дойде преди няколко дни и само веднъж съм се качвала. Определено се усеща, че човек тренира и доста напряга мускулите. Ще го ползвам известно време и после ще споделя за ефекта!  Peace

# 14
  • Мнения: 58
И аз си го купих. Вече 2 седмици правя упражненията от диска всеки ден само с 2 изключения. Не съм отслабнала грам, но тялото ми е по-стегното, надявам се ефектът да се увеличи с времето. Иначе в диска казват, че трябва да се прави 4-5 пъти в седмицата и резултатите идват след 1 месец. Истината е че тренировката от диска е само 13 мин. и всеки, който се оправдава с липса на време, лъже само себе си Simple Smile Притеснява ме малко, че основното натоварване е на вътрешната част на бедрата, а не на дупето, където на мен ми е по-важно.

Общи условия

Активация на акаунт