Да помогнем на Христо!

  • 1 512
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте,
 
Пиши Ви една жена по професия учителка,която вместо да се радва на децата си тя търси контакти със някой,който да подаде ръка в един труден за нас момент.Реших ,че Вие може да ми помогнете ако Ви е по-възможностите и по-силите.Аз съм леля на едно младо момче изпаднало във голямо нещастие,което търси утеха само във мен т.с в леля си/сестра на неговата болна майка/.Искам да отправя ЗОВ за помощ към Вас.Момчето за което Ви моля е на 27 години казва се Христо Милчев Христозов от гр.Тополовград обл.Хасково,със този зов Ви моля да откликните с помоща си и проявите милосърдие към това момче ,един млад и изпаднал в болка и отчаяние младеж.Живота му е в ръцете на хора като Вас ,добронамерени и желаещи да помагат.
Зная,че много като нас Ви молят,но аз искрено се надявам, да ми помогнете.Ние знаем , че мечтите са за да се сбъдват, а трудностите да се приодоляват.Набираме средства за трансплантация на орган-бъбрек в Италия.Необходими са средсва за осъщесвяване на същата не са по-силите на семейсвото му, тъй като майка му също е на хемодиализно лечение от 1996 година и за нея се грижи и той.Цената е много голяма за такъв вид операция , затова Ви моля за съдействие изразяващо се във Вашата добра воля да ме насочите към някой добронамерен българин, който да ни помогне да се избавим от този АД, да ни протегне братска ръка за помощ.Това за нас е една голяма битка.Имаме и ние цели и стремижи,и искаме да ги сбъднем, но за сега обаче моля Ви от сърце помогнете ни като ни изпратите адреси на някой добри хора.Разчитаме на Вас, да се сбъдне мечтата ни да оздравее това младо момче.Да спасим още един българин.Всички документи и разрешителни за събиране на средсва са готови,но втози малък град няма кой да ни помогне.Ще чакаме отговор на моя та поща,защото момчето няма компютър дори то само да Ви пиши.
С много уважение и пълно с болка сърце -лелята на отчаяният Христо. Много, много ме боли-Андриана Башаева

Bankowi smetki:


Име   Христо Мичев Христозов
ЕГН   8008179068
Адрес   Ул.”Митко Палаузов”№4
ПР/сметка   04/0000000014164276
Валута   USD
IBAN   BG51STSA93000014164276
BIC   STSABGSF
Банка ДСК

Име   Христо Мичев Христозов
ЕГН   8008179068
Адрес   Ул.”Митко Палаузов”№4
ПР/сметка   04/0000000014164283
Валута   EUR
IBAN   BG56STSA93000014164283
BIC   STSABGSF


# 1
  • Мнения: 3 634
Колко струва операцията? Коя е клиниката в Италия? Призива ти е много мил, но тук се навъдиха много мошеници. Повече инфо, повече доверие!  Peace

# 2
  • Мнения: 908
Ето повече инфо за момчето. Тук има и документи - разрешение за откриване на сметка, епикризи.

http://www.koleda365.org/content/view/50/1/

Андриана, може би ще е по-добре ако пуснете и тема в клюкарника, там пишат повече хора. Успех!!!  Peace

# 3
 newsm78lблагодаря ви много ,но незная какво точно имате в предвид.Моля ви пишете ми точно за този клюкарник.Ако можете помогнете дори със съвети.Нека бог бъде с вас.

# 4
  • Мнения: 908
newsm78lблагодаря ви много ,но незная какво точно имате в предвид.Моля ви пишете ми точно за този клюкарник.Ако можете помогнете дори със съвети.Нека бог бъде с вас.

Ето виж този линк: http://www.bg-mamma.com/index.php?board=18.0
Това е Клюкарника - подфорум на форума bg-mamma , както е и този за благотворителността Peace

Общи условия

Активация на акаунт