Душ гел

  • 23 190
  • 148
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Кожата ми след като излезна от банята е много груба..особено подмишниците сменях сапуна и си мисля, че не е от това..предложете ми някакъв душ гел..и цена ако може  Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 577
Палмолив с мляко и мед. Нямам идея за цена, предполагам 5-6 лв. Моята кожа е много суха и единствено този ми дейста добре.

# 2
  • Мнения: 5 362
Сега ползвам един на Леокрема и ми харесва.Всеки път си купувам различни,не мога да ти предложа точно един,от който да съм най-доволна.

# 3
  • Мнения: 1 541
За момента съм най- доволна от Леокрема- нежен е и наистина овлажнява, до колкото е възможно да го прави един душ- гел. Иначе може да пробваш и с малко ексфолация и не с душ- гел, а олио за къпане. Има разлика м/у груба и суха кожа- трябва да прецениш кое от двете е проблемът при теб, за да вземеш адекватни мерки  Peace

# 4
  • Мнения: 1 310
Душ гела няма толкова голямо значение. По скоро ползвай крем за тяло след баня. Първо с крем подмишниците и тогава ролона. Гарантирам ти нежна кожа навсякъде newsm10

# 5
  • Мнения: 630
Палмолив с кашмир е хубав душ гел, но след това задължително лосион за тяло. Явно ти е суха кожата. На Гарние червения използвам в момента, но избора е тооолкова голям. Може и Нахтхерце да си вземеш, или бебешко олио

# 6
  • Мнения: 3 641
Пробвай да си ексфолираш тялото с кафе, мед и малко зехтин. Кожата става невероятно гладка като коприна Wink

# 7
  • Мнения: 16
Благодаря за бързите отговори Hug
Смятам да си взема на Палмолив..най-приемлив ми се вижда  bouquet

# 8
  • Мнения: 6 164
Сапунът Dove не е лош, и той ли не помага? Но само със сапун/душ-гел няма да минеш, трябва си лосион за след баня. Нещо е твърда водата в София /за другаде не знам/, на село като се къпя, нито косата, нито кожата изсъхва. Тук след шампоана, косата ми става твърда, без кристали няма оправия, а там си остава мекичка.

# 9
  • Мнения: 103
Fa с алое е за суха кожа, а иначе всички Fa- йогурт са хубави.

# 10
  • Мнения: 16
Аз попринцип след баня използвам бебешко олио но ми е някак суха.. #2gunfire Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 351
И аз тези дни си взех Леокрема, доволна съм, въпреки, че честно да ви кажа, почти не намирам разлика между различните душ-гелове.А Леокрема за цената си(4лв) е добър.На Laura Vandini също са хубави и мисля, че имаше и за суха кожа.
CoolGirl според мен  с хубав лосион за тяло след баня ще постигнеш желания ефект  bouquet

# 12
  • Мнения: 6 164
Олиото е мазно, лосионът хидратира. На кожата ти й е нужна вода, не мазнина. Както при бебетата, ама май няма смисъл да ти говоря за тях. Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
Препоръчвам Cottage .
ИЗползвам и душ гела и боди лосиона,невероятен аромат имат всичките. Party

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Аз пък си ползвам един евтин на Арома - Фреш Фрутс душ-гел Манго, под 2 лв е. Добре се пени, устройва ме като цяло.

Наистина по-важен е лосиона за тяло след душа.

Общи условия

Активация на акаунт