zippy inglesina

  • 1 133
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 319
става ли тази количка за новородено,като няма напълно легнало положение.Продавачките ме убеждават че ги взимат и без зимен кош а ми се вижда доста висока за малко бебе.Моля за мнение мамите с такава количка,защото много ми харесва модела,цената.....и т.н

# 1
  • Мнения: 149
Незнам точно как изглежда количката,но аз лично не бих взела за новородено.Добре е да е изцяло легнало положение.Иначе на инглесина ми харесват количките.Аз имам лятна и съм доволна. smile3503

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Тук пише,че се сваля до напълно легнало:http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /2847/language/bg

# 3
  • Мнения: 3 457
според мен пък е хубаво да има лек наклон говоря 5 градуса пример-дори кошовете за новородено се вдигат-това с цел ако повърне бебока  /не дай боже/ да не може да се задави.Simple Smile

# 4
  • Мнения: 224
Аз имам такава количка, наклонът наистина е просто минимален. Детето ми е на 1г и 4м и през цялото това време нито веднъж не съм съжалила за избора си! Съчетанието цена-качество просто си заслужава. Да не говорим, че е много лека и маневрена, а и идеална като размери в сгънато положение, защото ние много пътуваме и ни трябваше модел, които да заема малко място в багажника. Успех ти пожелавам в избора, каквото и да решиш, да си го буташ с кеф и лекота  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 537
Съседката ми беше с такава количка. От новородено до 2 год. детето си я ползваше. Количката е много лека, маневрена и удобна.

# 6
  • Мнения: 139
Нямам пряки впечатления от въпросната количка Rolling Eyes, но ако има наклон това изобщо не би трябвало да те притеснява, а напротив.  Бебоците докато са съвсем мънички повръщат/връщат по малко мляко/ особено докато се друсат в количките. Аз имах количка с допълнително кошче и когато излизахме задължително лекичко го вдигах на 1-во ниво за да има наклон. Също така в родилното отделение ги държат под наклон около 45 градуса в креватчетата и акушерките препоръчват и в легълцата да се повдигне матрачето /цялото/ под наклон. Така че смело купувай, количката е в топ 10 на класациите.

# 7
  • Мнения: 7 319
благодаря ви момичета за отговорите,наистина ме убедихте и вчера я капарирах количката много ми харесва и дано не му стане нещо на бебето като не е легнала напълно.

Общи условия

Активация на акаунт