Болки и мека гърда

  • 532
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 541
зна4и от днес ми се появи болка в едната гърда - първия път когато я усетих беше напрегната и ме болеше, бебо сука и аз се изцедих,  но сега продължава да ме боли ,бебо пак сука ,  а гърдата  е мека и не е напрегната . Боли ме цялата, а не само определено място??? Запушен канал ли е ??? Старнното е 4е е мека, нали ако е запушен канал , трябва да е твърда????

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Продължавай да кърмиш често, като можеш да масажираш гърдата по време на гърмене от основата към ареолата (без натиск). Топъл душ.компрес преди кърмене също може да те облекчи. Кажи как върви.

# 2
  • Мнения: 1 541
опитваме да кърмя на 2 4аса , топъл душ на гърдата преди това. След храненето не мога да изцедя и 10 гр от гърдата с помпата, а и ръ4но не мога кой знае колко. Може ли да е запушен канал при положение 4е нямам напрежение и не е твърда, няма 4ервенина - само болка????

# 3
  • Мнения: 219
Според мен - може. Ако е по-навътре каналчето и е в началото процеса е такова усещането. Действай, за да не става твърдо и зачервено, че тогава по-лошо. Честото кърмене би трябвало най-ефективно да помогне. Стискам палци.

Общи условия

Активация на акаунт