Направление от джипито

  • 1 307
  • 7
  •   1
Отговори
  • Лондон
  • Мнения: 403
Какъв е срока на направление от джипито?

С едно направление ,какво поема здравната каса?

След колко време имам право на нов талон за същия специалист?

# 1
  • Мнения: 27
Срока на направлението е 45 дни
Когато има направление здравната каса поема всички разходи,а вие заплащате само потребителска такса.
Ново направление за същия специалист едва ли ще ви бъде дадено веднага,освен ако заболяването ви не е сложно т.е. много обострено.Но все пак това зависи от личният ви лекар.

# 2
  • Мнения: 1 820
Зависи от ЛЛ кога ще даде ново направление,и изобщо дали ще го направи.Срока долколкото знам е месец,ама може и да бъркам.В началото на следващия още може да се издаде ново такова но с друга(да речем измислена диагноза)!Зависи пак казвам от лекаря  Hug

# 3
  • Мнения: 636
Срокът на направлението е 30, а не 45 дни, освен ако има промени от февруари насам. 45 дни е срокът, в който можеш да се явиш на вторичен преглед при специалиста. Т.е., джи пи-то ти дава наппавление на 5.05., ти можеш да се явиш при специалист най-късно на 4.06, а ако се налага втори преглед, на втория преглед - най-късно на 19.07. Направление за един и същ специалист може да ти се издаде повторно не по-рано от един месец /това пследното според педито на дъщеря ми/.

# 4
  • София
  • Мнения: 492
Срокът на направлението е 30, а не 45 дни, освен ако има промени от февруари насам. 45 дни е срокът, в който можеш да се явиш на вторичен преглед при специалиста. Т.е., джи пи-то ти дава наппавление на 5.05., ти можеш да се явиш при специалист най-късно на 4.06, а ако се налага втори преглед, на втория преглед - най-късно на 19.07. Направление за един и същ специалист може да ти се издаде повторно не по-рано от един месец /това пследното според педито на дъщеря ми/.
Peace

# 5
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Направление за един и същ специалист може да ти се издаде повторно не по-рано от един месец /това пследното според педито на дъщеря ми/.

Да права е, така е.

# 6
  • Мнения: 14 133
Така е. Срокът на направлението за специалист е 30дни.  Peace

# 7
  • Мнения: 7 201
Така е. Срокът на направлението за специалист е 30дни.  Peace
Да,а след като се запишеш вече при специалист важи 45 дни.

Общи условия

Активация на акаунт