Мога ли да пия Бирена мая докато кърмя?

  • 698
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Ами това искам да ви попитам майчета дали няма да се отрази по неблагоприятен начин Бирената мая на бебчо докато кърмя?

# 1
  • Мнения: 391
Аз пиех бирена мая докато кърмех и това беше един от начините да стимулирам кърменето. Няма никаква опасност за детето. Също пиех чаи от копър, не особено приятен на вкус но с много захар се понасяше. Пий си маята и си кърми бебето, няма проблем. Grinning

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Аз също пиех бирена мая, докато кърмих. Взимах я, както е указано на опаковката..... Кърмата ми се увеличаваше чувствително от нея. В  последствие обаче ми се появиха петна на кожата..... newsm78 дали съм се предозирала с някой от витамините или те са в следствие на нещо друго, не смея да кажа...., имам някакви съмнения и за това ги споделям. Бих ти препоръчала да си пийваш биричка /ако обичаш/, ефекта е същия.

# 3
  • Мнения: 2 111
И аз пия бирена мая за стимулиране на лактацията-3х2т.

# 4
  • Мнения: 2 531
Пия дори 4х2 ! На опаковката пише че може и 5х2!
Вие каква бирана мая взимате?

# 5
  • Мнения: 781
Пия дори 4х2 ! На опаковката пише че може и 5х2!
Вие каква бирана мая взимате?
Аз пия ето тази Бирена мая 3х2, така поддържам лактацията и смятам, че няма проблем Peace
http://www.abx-bg.com/birena_maya.htm

# 6
  • Мнения: 8 242
Не може ли, ами е МНОГО ХУБАВО да пиеш Simple Smile
И за лактацията, и за организма ти  Hug
Пила съм и 3х5  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 630
Лекар ми е казвал, че е по-добре да се изпие 1 бира отколкото бирена мая на хапчета. Аз имам проблеми с бъбреците и в тази връзка винаги са ми препоръчвали изпиването на 1 бира.

Общи условия

Активация на акаунт