Кога започнахте да миете зъбите на децата си?

  • 5 822
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Здравейте мами, може ли да споделите кога започнахте да миете зъбите на децата си?

# 1
  • Мнения: 4 292
Малко след годинката, имаше към пет, шест зъбчета. Не започнах от първото зъбче, не виждах никакъв смисъл.

# 2
  • Мнения: 46 492
От първия зъб.

# 3
  • Мнения: 1 550
С появата на първото зъбче.

# 4
  • Мнения: 11 003
С появата на първите 2 зъба, израстнаха почти едновременно.

# 5
# 6
  • Мнения: 2 910
Имаше вече 7-8 зъбчета, когато започнах, ако не и повече, защото за кратък период избиха няколко.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Беше след годинката, че май наближаваше 2 когато започнахме всеки ден да мием зъбките както трябва.

# 8
  • Мнения: 550
От първото зъбче! Peace

# 9
  • Мнения: 7 201
Малко след годинката, имаше към пет, шест зъбчета. Не започнах от първото зъбче, не виждах никакъв смисъл.
PeaceИ аз тогава.

# 10
  • Мнения: 3 663
някъде към година и половина май  Rolling Eyes с 10-14 налични зъба (не помня точно колко)

# 11
  • Мнения: 4 841
След втория зъб - основно аз ги миех. Беше на около 2 години и няколко месеца, когато започна да си ги мие сам. Сменям четките на около месец-месец и половина.

# 12
  • София
  • Мнения: 13 204
От първия зъб! А смисъл виждах... голям дори. Сега дъщеря ми на 5 г. има траен навик да си мие зъбите.

# 13
  • Мнения: 320
С появата на първите 2 зъба, израстнаха почти едновременно.
И ние така. В аптеката се продават четчици за първите зъбчета, като напръстник, поставят се на пръста, много са мекички и много удобни.

# 14
  • Мнения: 3 663
да използвам темата (авторката моля да ме извини  Embarassed ) да питам нещо Simple Smile
сутрин кога миете зъбките - преди или след хранене?
питам, защото таня закусва вкъщи, не в градината, аз си мия зъбите преди закуска (от пастите ужасно огладнявам  Embarassed ), баща й след...
та кое е правилното...

Общи условия

Активация на акаунт