Компрес за очи?

  • 5 239
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 376
Става въпрос за това,че вечер като си легна ме болят очите,през деня също-от слънцето.
Ходих на лекар-нищо ми няма,сменях незнам колко спирали,все по-висок клас,но и това не помогна.

Давайте идеи какво да си слагам,че да ми отпочиват хубаво очите-за лайка съм чувала,зелен чай също май.
Вие изпробвали ли сте нещо и кое е имало ефект при вас?

# 1
  • Мнения: 1 149
Чувала съм,че добри резултати дава изстудено пакетче/преди това запарено разбира се/от зелен чай.Сутрин и вечер се слага компресче на очичките.
Желая ти успех мила,ако чуя нещо пак ще пиша Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 157
Да не би да са ти много чувствителни очите към слънчевата светлина .
Аз съм така и през деня дори и до магазина отивам със слънчеви очила , защото  ме болят очите от слънцето .
Иначе  за комперси : Сваряваш чай от магданоз , оставяш го да изстине и  го наливаш във формичка за лед. Вечер преди лягане си мажеш очите с едно кубче. Много успокоява  Peace

# 3
  • Мнения: 779
  "виталукс"-витамини и минерали за о4ите специално
  преди съм ги пила,имах постоянна болка в о4ите и бях възхитена от тях.30 капсули са.
  може да ти се струва и преувели4ено,но ударна доза моркови по-4ести4ко също помага много-казвам го от опит-хапвай по 2 моркова на ден и ще отшуми Wink

# 4
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Аз съм така и през деня дори и до магазина отивам със слънчеви очила , защото  ме болят очите от слънцето .
Аз съм същата и дори съвсем малко слънце да има ми пречи ужасно Tired

# 5
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Става въпрос за това,че вечер като си легна ме болят очите,през деня също-от слънцето.


качествени слънчеви очила Peace

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 250
Да ви кажа какво правя аз - малко е странно, но на мен много ми помага. Слагам две лъжици - обикновени, железни в камерата за около 5 минути. След това ги вадя и слагам изпъкналата им страна върху клепачите, докато лъжиците се стоплят. Първоначално е доста шоково от студа, но после става много приятно. Очите ми се успокояват от тази процедура и ги чувствам отпочинали.  Може и да си въобразявам , че ми действа добре, но нищо не пречи да се опита. Благодарна съм на масажистката, която ми го сподели. Поне аз така релаксирам. Sunglasses

# 7
  • Мнения: 199
    
Re: За розовата вода
« #141 събота, 26 април 2008, 22:15 »
   Отговори с цитат
И аз да споделя опит с ползването на този продукт. (от козметичката го научих).
Напоявам тампони(за махане на грим) с нея и вечер за 10-15мин. си слагам на двете очи. Действа много успокояващо и овлажнява контура.
Може на контура да се сложи и маска и отгоре тампоните. Peace

Цитирам едно момиче,мисля че  хубав компрес!

# 8
  • София
  • Мнения: 7 753
Аз си купих охлаждащи краставични тампони за очи, държат се в хладилник и се водят, че при стоене с тях успокояват очите.

Като ги тествам, ще споделя отзиви.  Peace

# 9
  • Мнения: 3 294
И аз изпитвам дразнение към слънчевата светлина , лошото е че не съм намерила още лек , който да ми успокоява очите  Tired

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз си купих охлаждащи краставични тампони за очи, държат се в хладилник и се водят, че при стоене с тях успокояват очите.

Като ги тествам, ще споделя отзиви.  Peace
Иля от къде ги взе newsm78.
Тва за лъжиците и аз го знам,другото което не сте споменали е по един резан краставица на очо. Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 7 753
Аз си купих охлаждащи краставични тампони за очи, държат се в хладилник и се водят, че при стоене с тях успокояват очите.

Като ги тествам, ще споделя отзиви.  Peace
Иля от къде ги взе newsm78.


Карч, поръчах си ги от сайта Sasa.  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 39 715
Студен компрес. И хубави слънчеви очила.

# 13
  • Мнения: 199
Аз си купих охлаждащи краставични тампони за очи, държат се в хладилник и се водят, че при стоене с тях успокояват очите.

Като ги тествам, ще споделя отзиви.  Peace
Иля от къде ги взе newsm78.
Тва за лъжиците и аз го знам,другото което не сте споменали е по един резан краставица на очо. Laughing
Има ги в онези големи аптеки/не знам как се казват точно, но аз им викам аптека-супермаркет Laughing/
Струват около 2 лв  bouquet

# 14
  • Мнения: 3 641
Правя си отвара от лайка. Изсипвям я във фромичк и от лед и върху очите после. Много отпускащо  и добре ми действа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт