Памперси за многократна употреба?

  • 932
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Мами,имам питане-що е то памперс за многократна употреба и как се използва? А как се перат- на ръка или в пералня -и от акото ли може или само от пишано?
Благодаря предварително! Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 4 244

Toва ли имаш предвид?
Има няколко системи на многократни пелени, но излизат по скъпо.
Перат се в пералня, ако и пише не се пере, защото имат едни подложки от хартиенопамучна материя която е в допир с кожата и тя се изхвърля.

# 2
  • Мнения: 3 394
Тук са много популярни-Real Nappy!!!
Казват,че били мвого подходящи за момченцата, за бъдещата сперма  condomuu и тям подобни! Не запарва ли и излизали по евтино.
Да ,но има едни,които се закопчават с безопасни игли и мен ме обхваща ужас, какво би могло да стане ако иглата се разкопчае newsm29

# 3
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Пелени за еднократна употреба им викат. Направени са от памучна материя. Имитират едновремешните пелени, но са по удобни за слагане. Тук ти предлагат и услугата пране на същите. Уж излизало по-ефтино, даже и да плащаш за прането на фирма, пък и не запарвали бебоците. Аз обаче съм песимистично настроена. Малкия съм го гледала с пелени първите месеци в БГто и бях станала  Crazy Та от тогава викам да живеят пелените за еднократна употреба  Laughing

# 4
О, тук една от българките беше решила да се грижи за екологията и си купи пълният комплект от новородено до 2 години, който е. Ама познай колко издържа с тях. 2 седмици. Останалите така си и останаха. Каза, че луднала да пере, стерилизира (продават се едни хапчета за стерилизацията или течни разствори), че и да глади после. Особенно неудобно й било като излязът навън и да се случи нещото по голяма нужда Sick Laughing Laughing
От опреснетилният курс за бременни, на който бях ходила имаше още две майки, които се бяха "излъгали" да се пробват с тях, но и те бяха недоволни, и се бяха отказали.

Общи условия

Активация на акаунт