Малко помощ от РУСКОговорящите

  • 658
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 332
Здравейте, ще съм ви много благодарна, ако можете да ми помогнете да преведа слеледното: "Разработка сетевого плана" или "Сетевой график проекта"
Както се досетихте "сетевой" не се сещам какво е. Първо си мислих, че е мрежов, но се разколебах (нали думата сеть е от ж.р) Ох незнам, помогнете  Praynig

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
мрежов

# 2
  • Мнения: 502
  За строителство ли става дума?Мрежов е,в този смисъл.

# 3
  • Мнения: 332
Става дума за това как се изготвя проект и в каква последователност се извършва работата по него. Но си мислих, че "сетевой" може да има и друг синоним, който по-добре да се връзва смислово.

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
дай да видим какво се подразбира от контекста

# 5
  • Мнения: 4 651
Това е времеви график според мен.

Виж тук на 109 страница: http://www.scribd.com/doc/2619491/Clifford-F-Gray-Erik-W-Larson- … -l-2003-528-p-RUS

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 14:03 от f(x)

# 6
  • Мнения: 332
Ето малко от текста:"Сетевой график проекта — это инструмент, используемый для планирования, составления расписания и мониторинга хода выполнения проекта. Сетевой план разрабатывается на основе информации, собранной для структуризации работ и представляет графическую схему последовательности плана работ, по проекту."

# 7
  • Мнения: 25 447
Мрежов график на проекта? - това е инструмент, използван за планиране, съставяне на разписания и мониторинг на хода на изпълнявания проект. Мрежовият план се разработва на основата на информацията, събрана за структуризация на работата и представлява графична схема на последователността на работния план, по проекта.

# 8
  • Мнения: 4 651
Виж тази презентация, използвали са : диаграма и граф на разписанието

http://www.crystalscope.com/fmi/fmi-ftp-upload-folder/4%20Semest … ManagementAMD.pdf

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 14:38 от f(x)

# 9
  • Мнения: 332
Благодаря ви за помощта, много ми помогнахте.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт