Чиния за микровълнова

  • 6 294
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Счупи ми се чинийката на микровълновата. Чудя се да хвърлям микровелето или продават някъде резервни чинии? Знаете ли къде?
Мерси предварително  bouquet

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
звънни на сервиза, няма начин да нямат. може и да не е за твоя модел или марка, важното е да има нещо там.

# 2
  • Мнения: 35
Aбе изгубила съм гаранционната карта някъде. Ако сте виждали да продават някъде такава джиджавка, кажете Praynig Иначе микрото отива към мазата на заточение Laughing Защото без чиния е просто един сандък. Пробвх с обикновена чиния, но цък Naughty

# 3
  • Видин
  • Мнения: 168
На Стамболийски по диагонал на Мола,на кръстовището има магазин за ел уреди .Там съм купувала преди,провери там.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз си купих преди около две одини, от един магазин за домашни потреби имаше два вида, явно за големи и малки микровълнови,  не съм проверявала скоро дали се продават още.

# 5
  • Мнения: 5 178
В Технополис или Техномаркет трябва да има

# 6
  • ямбол
  • Мнения: 86
в магазините за домашни потреби съм виждала да се продават

# 7
  • Мнения: 1 175
На мен пък ми се счупи микровелето.Чинията е здрава,но сандъка... newsm45 newsm45

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
От бул. "Мадрид" 40, в София
Но носи поне част от старата, защото чинийте са с различен диаметър и водач.

# 9
  • Мнения: 606
  Шани, обявявам те за най-информираната техничарка на света!
  Амин.

# 10
  • Мнения: 1 269
Моля ви, ако знаете  къде в Пловдив може да се намерят такива резервни чинии за микровелето да ми кажете!   bouquet

# 11
  • Мнения: 4 406
Зимата обикалях като луда за чиния.
В София - на Ботев до Клокотница има магазин за резервни части и не само за фурни.
На бившата Жданов (под колоните)  и Ботев на втория етаж.
Само трябва да се знае размера и дали е тип детелина или не

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Зимата обикалях като луда за чиния.
В София - на Ботев до Клокотница има магазин за резервни части и не само за фурни.
На бившата Жданов (под колоните)  и Ботев на втория етаж.
Само трябва да се знае размера и дали е тип детелина или не


На Хр. Ботев 139 има магазин за рез. части и на Пиротска 8 в дъното в дясно. Това са точните адреси на вносители на рез. части за Б-я. Независими вносители.

ЗелЕн ФаСул 3 лв. - като похвала ли да го разбирам  Laughing

# 13
  • Мнения: 282
Моля ви, ако знаете  къде в Пловдив може да се намерят такива резервни чинии за микровелето да ми кажете!   bouquet

pazzza, аз си купих от един железарски магазин близо до ресторант "Стадиона".
Доставят ги за 2 дни по поръчка.
По възможност, трябва да си носиш счупената чиния, че били няколко модела.
Ако те интересуват подробности, пиши ми на лични да ти обясня къде точно се намира магазина.

# 14
Здравейте !. И на мен ми случи такова нещо . Пукна се . Отидох в  магазин за електрочасти и уреди. Казваш  заглавието на велето и диаметъра на чинията.  Става с доставка за няколко дни. Не са скъпи. Споко.
И така продължих до сега.
Аз пък от доста време съм без лампичка . Изгоря. Ама и нищо не предприемам. Дали на сервиз  ?

Общи условия

Активация на акаунт