Универсален комарник за количка

  • 3 028
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
от къде може да се сдобием с такъв
Засега използвам този който върви в комплекта с коша за новородено,но ми се иска и в другия вариант също да предпазвам бебка от насекоми и летящи пухчета.
Вече в няколко магазина питам,но няма,само се носи мит за някакви на Чико
Ако някой е виждал или знае дали се продават към количките ка Куини да казва бързо Simple Smile

# 1
  • Мнения: 139
Нямам представа откъде може да се купи такъв комарник - аз използвах и за двата коша най-обикновена тензухена пеленка. Защипвах я за сенника на количката с две шнолки /от тези детските/ а в другия край я оставях да си виси, за да влиза въздух все пак. Хем пази сянка хем насекоми няма... Joy Но пък гледам ти си с Куини  #Crazy може тази идея да не ти допадне  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 881
Хихихи, Манна, познавам мама Слънчоглед, няма да й допадне Mr. Green

Давайте други идеи Peace

# 3
  • Мнения: 1 153
В магазин 9 + (над Елемаг на Златовръх) имат комарници на Chicco, които се продават отделно, но не знам дали са универсални - питах за количка Chicco, но можеш да им се обадиш и да провериш все пак...

# 4
  • Мнения: 4 428
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4426
Ей това е нещо такова, но не знам дали ще стане за твоята количка  Rolling Eyes

# 5
  • у нас
  • Мнения: 660
Аз си купих от БИЛА някакъв немски.Беше нареден на много странно място на едни щендерчета с немски изолационни ленти за прозорци и разни такива щуротии  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688
Ще попитам в магазина на Чико за тези прословути комарници.
А  като ходим до БИЛЛА тези дни ще погледна и там
Благодаря ви момичета

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Провери в Джъмбо. Аз купих от Пловдив такъв на Джъмбо. Голям е и става за всякаква количка.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
Провери в Джъмбо. Аз купих от Пловдив такъв на Джъмбо. Голям е и става за всякаква количка.
Благодаря тези дни ще ходя до Джъмбо ще и други поръчки имам от там Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 140
Аз си купих от БИЛА някакъв немски.Беше нареден на много странно място на едни щендерчета с немски изолационни ленти за прозорци и разни такива щуротии  Peace


И аз си бях купила такъв (преди 5 год), супер работа свърши, използвах го нон стоп.

Слънчоглед в Джъмбо има някакви в неделя ги видях, провери какви са.

Общи условия

Активация на акаунт