Може ли повече инфо за персуфлация?

  • 2 246
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте,
Не знам дали въпросът ми изобщо е за този форум, но ако не е, нека модераторите изтрият темата.
Следващият месец ми предстои персуфлация. Бихте ли ми дали повече информация за това "чудо"? Аз се порових из нета, ама нещо не мога да намеря съществена информация.
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 444
Аз намерих това:

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=9999 … mp;topic=27013.40

"хидротубация и продухване( персуфлация )не е едно и също.Продухването се прави с газ под налягане и било много гадно и опасно,при него има риск от пръскане на тръбите,а и е много остарял метод който вече почти никой не използва.Ходротубацията се прави като се вкарва някаква течност(в моя случай някакво лекарство)с нещо като спринцовка(то май си е спринцовка)това е с цел да се вкара директно лекарство в тръбите-това е в случай на лечение,защото хидротубация се прави и с цел да се види проходимоста на тръбите като пак се слага течност,не се наблюдава на УЗ."


Дано съм ти била полезна, надявам се всичко да е наред при теб  Hug Praynig

# 2
  • Мнения: 26
Благодаря ти, Snuki.
Аз също попаднах на това, но честно казано много ме притесни, вместо да ми даде някаква яснота и спокойствие.
Съжалявам за майка ти и се моля всичко да се оправи. Имай вяра.

# 3
  • Мнения: 444
 Hug Благодаря ти Zhelaeshta  Heart Eyes
Честно казано само това открих по-конкретно, а и че извън клинична пътека е 7800 лв. И мен малко ме стряска самото обяснение на процедурата, а док нещо обясни ли ти? Не е ли по-добре хидротубация? Не ги разбирам много  Rolling Eyes
Пожелавам ти много здраве и дано скоро всичко да се нареди при теб  Hug Praynig Praynig Praynig

# 4
  • Мнения: 26
Единственото нещо, което ми каза беше, че нямало нищо страшно. Цялата процедура траела 2- 3 минути и трябва да се извърши 3-4 дни след МЦ. А, да, и за таксата ми каза, че е 20 лв. А този сайт, в който пише 7800 - Наредбата е от 1998г. Вероятно това е причината.
А в момента съм ужасена от това, което прочетох от Зачатие, и чак ми се иска да преустановя всичко.

# 5
  • Мнения: 444
Милата, дано да не се налага да се подлагаш на тази процедура  Praynig
да, не обърнах внимание че е от  1998  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт