подарък за сватба

  • 12 566
  • 32
  •   1
Отговори
 Ще ходим на сватба в чужбина.
Приятелката ми каза , че от мен очаквала по-интересен подарък       ( разбирай нищо практично ). Изпаднах в голяма чуденка.
Давайте идеи- пък и да можем да го пренесем дотам все пак.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Питай я направо какво интересно иска.  Flutter
А иначе можеш да й подариш някакъв хубав порцеланов сервиз за хранене или прибори, пак за хранене.
А можеш да направиш и консултация тук, туктук, тук, а това е много оригинално и уникално, както и това.

Успешен избор!   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 388
Една приятелка беше подарила на сватба някаква икона, която се отваря и на която могат да се сложат халките ( страшно обяснение дадох Sad ). Но беше интересен подарък, като се има предвид факта, че и младоженците са си вярващи.

Нашият подарък тогава беше доста по-скучен.

# 3
  • Мнения: 4
На рождения ми ден ми подариха масичка за поднасяне на закуската в леглото. Интересен подарък, но за сега само веднъж са ми поднасяли закуска  и то на следващата сутрин.

# 4
 bouquet 
 Благодаря момичета!

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 17:48 от chaika

# 5
  • Мнения: 363
на бала на една приятелка й подарих кашкавал, щото не намерих метла с дълга дръжка  Joy Joy Joy

иначе идеята за иконата е прекрасна

# 6
  • Мнения: 120
  Здравейте, момичета. Миналата седмица бях на сватба на моя близка, която се омъжи за американец. След като сключиха брак в САЩ, направиха в България второ тържество. Чудехме се какво да подарим за сватбата, с нищо не можехме да ги изненадаме - всичко си имат. А и подаръка не трябваше да е много обемист. Накрая със съпруга ми решихме да им купим икона. Купихме икона на свети Мина, който е покровител на семейството и пазител на семейното огнище. Веднага след това я занесохме в църква, за да бъде осветена на името на младоженците. Братовчедка ми много се зарадва на подаръка.

# 7
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
аз съм подарявала собственоръчно направена  exploding box

подарихме пътуване за 4 дена, беше закачено на капака отвътре.
като отвориха кутията тя се разпадна, а от капака се провеси подаръка  Laughing

в кутията бях залепила весели колажи и романтични стихове.
понеже подаръкът беше от няколко човека, направих колажите със всички.
много се зарадваха Wink

подарявала съм диск с подбрани парчета, като към всяко има пожелание да направят нещо Laughing
може да допълниш с бутилка вино и ароматни свещи...пожеланията ги оставям на теб.

# 8
  • Мнения: 77
Аз съм подарявала комплект сатенено спално бельо + красиви романтични свещи +диск с подходяща музика... luvbed

# 9
  • Мнения: 4 784
http://www.thegiftexperience.co.uk/gifts/Wedding-Present-Ideas-W … esents/index.html
На този сайт има доста интересни неща, които можеш да поръчаш за сватбата. На нас ни подариха абсолютно същите чаши като тези:
http://www.thegiftexperience.co.uk/catalogue/1869/index.html
Страхотни са! Кристални. На самата чаша са изписани имената ни и датата на подписването.
Към подаръка имаше и бутилка червено вино, като пак на етикета и бяха написани нашите данни, но незнам дали виното е от този сайт. Ако приятелката ти си пада романтичка ще й хареса. Много е сладурско.

# 10
аз съм подарявала собственоръчно направена  exploding box

Как по-точно? newsm78

# 11
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
аз съм подарявала собственоръчно направена  exploding box

Как по-точно? newsm78

ето тук е дадено стъпко по стъпка  Laughing

купих 3 цвята картон, следвах инструкциите.
после направих колажите от снимки и ги залепих.
намерих и разни романтични стихчета и ги написах с различни маркери (златно, сребърно)...
става за няколко часа.
най-много работа отнемат колажите.

успех

# 12

Чудно!

То не изглежда толкова трудно Laughing

# 13
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Чудно!
То не изглежда толкова трудно Laughing

ахъм и е много оригинално Wink

но при нас това беше само опаковката на подаръка Simple Smile
щом сватбата е в чужбина, помисли да сложиш вътре някакви колажи, които да напомнят за Бг.
аз по средата вътре бях залепила стоящи булка и младоженец Laughing
беше яко Flutter

# 14
  • Мнения: 4 345
На МНОГО близка приятелка съм подарявала костюм и аксесоари за секс - оказа се че много им е допаднал избора ми Grinning

Общи условия

Активация на акаунт