Бясна съм на всичко и всички!!!!!

  • 4 879
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 282
Да ви се оплача- от 1 март не съм кусала и грам даже сладко или тестяно, ей така на инат се зарекох , че няма да ям от тези неща вече и не съм отслабнала изобщо, а имам много за сваляне. Освен това вече 6ти ден спазвам АБСОЛЮТНО стриктно Японското чудо и съм смъкнала 1 кило, при очаквани според диетата 5-7 кила. Всеки ден съм на разходка с малкия, от 6 дена пия и Карбо слим, както и се старая да пия вода повече. Е къде мамка му е грешката???
Днес ми дойде, може ли затова да не смъквам?

# 1
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
От първи март или от първи май? Може би метаболизмът ти е много бавен. Аз имах същия проблем и затова почнах да пия редуктил. А за цикъла - наистина преди да дойде, се подуваш и надуваш отвсякъде и наистина е причина, но не главната и не за постоянно. Упорствай и дано имаш резултат - знам колко е гадно след толкова време лишения да видиш, че няма почти никакъв резултат ... Успех!

# 2
  • Мнения: 4 678
Какво ядеш newsm78
Въобще как се храниш  bouquet

# 3
  • Мнения: 282
преди да почна японското чудо карах на шопска салата всекидневно, разни други по-засищащи салати, пилешко месо, парчета шунка като много прегладнея, таратор, понякога картофени неща..., случвало се е и готови салати, готвено не ям, не съм и много по плодовете. Единствените кила, които свалих откакто родих са 5 от ударната фаза на Дюкан, но от следващата му фаза нямаше смисъл, а ми се гади вече от меса безвкусни.

И не съм яла НИЩО сладко и тестяно от 1 МАРТ!!! 

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 20:26 от miro_slava_

# 4
  • Мнения: 4 678
Кажи ми как се храниш от сутрин до вечер,конкретно Peace

# 5
  • Мнения: 1 193
Мирослава, не се ядосвай  Hug
Не разбрах, защо не си продължила, с втората фаза на Дюкан? Има доста интересни и вкусни рецепти предложени и изпитани от девойките  Grinning Не, че те навивам. Всеки взима решение за себе си.
Успех ти желая, и отново седни спокойно и реши  Peace Може самият ти организъм да се противи, изчакай го  Grinning

# 6
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Поне не си сама...от 24.03.не съм хапвала трохичка хляб,карам само на пил.бяло месо,салата, яица...Свалих 4 кг.през първите 2 седмици и до тук!Никога до сега през живота си не съм се лишавала от хляб,никога и очаквах много по-добри резултати...но уви!!!
Защо зациклих така,незнам,ако някои има идея да сподели...

# 7
  • Мнения: 282
как се храня точно е трудно да кажа, защото всеки ден е различно и по различно време. Не закусвам, ставам към 8, пия кафе със захар и сметана. Към 10 огладнявам и ям домат със сирене и шунка или салам, после на обяд да кажем шопска и някакво месо, понякога не е чисто месо, може да е кремвирш или наденичка, но по-често пилешко - бутче , пържола . След обед пия пак кафе, може пак да "позамезя" със домат, сирене, някакво колбасче и за вечера салата, ама си слагам доста сирене по принцип в салатата, както и сол и зехтин, ама до скоро олио. Случва се и друго да има - пак колбас някакъв.
Ако съм навън и прегладнея много ям кашу. Ако не си наложа не ожаднявам и не пия вода, най-много литър. Затова уж си взех карбослим, че се и ожаднявало от него. Понякога вместо кафе следобед пия мляко с нес и сок портокал, но не фреш.
Това е в общи линии.
Ако сме на гости или имаме такива, ям всичко без тестяното и сладкото.

# 8
  • Мнения: 288
Поне не си сама...от 24.03.не съм хапвала трохичка хляб,карам само на пил.бяло месо,салата, яица...Свалих 4 кг.през първите 2 седмици и до тук!Никога до сега през живота си не съм се лишавала от хляб,никога и очаквах много по-добри резултати...но уви!!!
Защо зациклих така,незнам,ако някои има идея да сподели...

2 решения:

1. Изчакай, може да се отприщи този застой... но в този случай се съмнявам...
2. Промяна в менюто - организма свиква с дадена храна и след известно време спира да "смъква" ... Налага се промяна в менюто, което да не е по-калорично от досегашното, но различно, за да се "събуди" ...
Така си мисля... Може и да греша..

# 9
  • Мнения: 189
ама мила ти хапваш повече от мен и не чакай да отслабнеш с това ядене.Яж повече сурови плодове и зеленчуци,ядки и вода.От хляб и сладко не се лишавай а ги хапвай 2 пъти седмично!Успех! Hug

# 10
  • Мнения: 3 036
За мен пък много солено ядеш и задържаш вода.
На мен ми беше най - трудно при диетите да откажа соленото.
Всичко ми се струваше безвкусно без сол.
Но после свикнах.
Сега от време на време каквото и да е го поливам малко със соев сос и така го прекарвам.
Намали солта. Peace

# 11
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Вярно е,обичам много солено,а вода пия до 1л. преко сили.....

# 12
  • Мнения: 282
Може да ям повече от вас , но по принцип сега ям много по-малко от преди, а и по принцип си хапвам стабилно, затова сега не разбирам защо няма резултат. Половината , даже и повече от нещата които ям са домати и краставици все пак, а преди си хапвах много тестяно, пици, сосове, всеки ден сладко.

# 13
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Защо не си изследваш хормона на щит. жлеза за всеки случай? Или пък да си направиш тест за инсулинова резистентност? Защото описваш точно това, което ми се случваше преди да разбера, че имам такъв проблем. Аз също спазвах по едно време и японското чудо (покрай всички други диети) и за 9 дни здраво гладуване отслабнах 2 кг! Бях много разочарована за пореден път, още повече, че си ги върнах много скоро след това.. Sad
Ако човек наистина полага усилия и спазва определени правила на хранене, а резултата няма, би трябвало да се потърси причината за това.  Peace

# 14
  • Мнения: 487
Махни колбасите,кренвирщите,кашуто,наденичкитенаблягай повече на пилешкото,но без кожа на бялото месо,и гледай да не е пържено.Варено или печено,задължително закусвай,и ако имаш възможност тренирай Peace   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт