Климатика - добре или зле влияе на бебчо?

  • 804
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 108
Здравейте мами wavey wavey

Жегите все повече и повече стават непоносими. sweating
 sweatingВ днешно време без климатик е непоносимо да се живее.
Но доколкото знам той не се препоръчва за новородено.
На мен скоро ми предстои раждане и среща с нашето съкровище.
В момента температурата в стаята в която ще бъде слънчицето ни достига около 30 - 34 градуса. sweating sweating
А все пак още не е лято. grinning039
Ако сложим климатик в стаята на бебчо - той как ще се чувства ?
 newsm12 newsm12
Не е ли опасен за мъничкото човече?
 newsm12
Моля посъветвай те ме  smile3529 smile3523

Предварително ви благодаря Two Hearts


# 1
  • Мнения: 3 461
Нищо няма да му стане,не се притеснявай,гледай само да не духа директно в него.Моите и двамата са отгледани с климатик,няма начин,при нас в момента е 48 градуса.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 311
и при нас са едни големи жеги  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny. Миналата година като се роди Калина отначало и аз се притеснявах да пускам климатика, но след това да видиш как като го пусна и стане по хладничко колко по добре спеше детето smile3524
Иначе ей , не се диша sweating
Само гледам да не духа директно върху детето и не го слагам на много ниска температура. Слагам го на 22 и ни е добре. Отначало го пускахме само докато спи детето, а вече си е пуснат постоянно thumbsup
успех и леко раждане , че гледам то не останало много Wink

# 3
  • Мнения: 2 255
Досега откакто е роден бебо съм ползвала климатика само за отопление, но не сме имали проблеми. Само да не духа към него.

Калоян - 29.09.2004
Кристиан - 08.11.1992

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

# 4
  • Мнения: 3 562
...В момента температурата в стаята в която ще бъде слънчицето ни достига около 30 - 34 градуса. sweating sweating....
Божееееееее, аз рева, че в момента у нас е 26  newsm78 значи имало и по-зле  ooooh!
Аз до сега се страхувах да пускам, но тази година - няма начин ...
Вече сме почти на 2 и половина - климатика ще бачка  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 1 108
Благодаря ви момичета Heart Eyes
И аз си мислех , че бебчо ще е мнооого по - добре с климатик , но исках з авсеки случай да чуя и вашето опитно мнение. Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 287
След като ни изписаха от родилното се прибрахме в къщи, където климатика работеше. Доколкото имам инфирмация той пречиства въздуха който пуска (нали има филтри които се сменят). Мисля че е по- добре филтриран въздуха откалкото този отвън. Леко раждане... Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 529
Ние сме с много хитро решение  Wink Климатикът на първия ни етаж е в дневната, а бебчо през деня спи в една съседна стая и му влиза хладно през отворената врата. Горе е същото - климатикът е в стаята до спалнята и така никъде не духа директно в него. То и аз самата не мога да стоя постоянно на включен  климатик - преди в работата го пускахме и спирахме през определени интервали от време и никой не се оплакваше. Simple Smile

В колата също пускам климатика, защото детето иначе се изпотява страшно. Нагласявам го да духа или в стъклата или в краката и няма проблем Sunglasses   

Общи условия

Активация на акаунт