Kak се грижите за себе си

  • 1 179
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 927
В най-широк смисъл на думата Simple Smile - какво правите единствено и само за себе си, когато имате време, за да се чувствате/изглеждате добре? Ходите на фитнес, или на тае-бо, или по 5 пъти в седмицата на козметик Wink, или на медитация......И как по-точно крадете време за себе си Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 461
Ами днес например плувах 45 мин,след това правих слънчеви бани,като малкия спеше на сянка.Като се върнахме,направих коремни преси,сега той спи,а аз пиша ли пиша.Когато имам време,обичам да ходя по магазините,обикновено бебетата са с мен,освен ако сестра им не прояви желание да ги гледа за малко.Винаги се намира начин,стига да искаш .

# 2
  • Мнения: 6 243
Нищо оригинално - ходя на фризьор веднъж месечно, защото мразя прораснали корени, а се изрусявам. Ходя на козметик за разни терапии и обезкосмявания. И на фитнес 2 - 3 пъти седмично. Ама то нали знаеш - маймун седяло, маймун изляло... Срещу гена и ЕГН-то трудно се върви.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 745
ами има доста дейности, където можеш да останеш сама със себе си Simple Smile

за мен през лятото май единственото, което правя за себе си е да карам колело Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 611
Ходя на плуване и май май само това правя.
Иначе обичам да си купувам дрехи и обувки, подновявам се доста редовно.
Понякога вечер иzлиzам на кръчма с приятелка, тогава слагам и грим (иначе не полzвам), на фриzъор не ходя... въобще мнгоо малко раzвлечения ... Thinking

# 5
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
моето време е,когато сложа дечковците да спят и започвам :
оправям си ноктите,почиствам си краката(от косми),маски за лице тук -там,накисвам се във ваната,обожавам да чета книга...гледам хубав филм или вися пред компа.
най ми е хубаво да ходя на покупки,а най -много се радвам,когато си купя обувки! Grinning Grinning
спорт май..... тц ! Embarassed Embarassed

# 6
  • София
  • Мнения: 885
Аз ходя на масаж два пъти седмично. Все се каня да започна да правя упражнения вкъщи, но... Иначе много ми се ходи на таебо, преди да забременея ходех и много ми харесваше, но сега все не мога да наглася храненията да не са в часовете за таебо. Може би към края на годината ще започна тренировки отново.

# 7
  • Мнения: 1 417
Харча пари Embarassedходя на фитнес 2пъти седмично /последната седм. не съм/, правя си маски в къщи - крайно време е да си запиша час при козметик, ходя и на фризьор от време на време, ама май напоследък най много се ровя из разни форуми Confused

# 8
  • София
  • Мнения: 4 423
Един път в месеца ходя на фризьор,педикюр,маникюр.Маските си ги правя в къщи,както и боренето срещу целулита.Поне два пъти в седмицата излизам по магазините,и си правя страхотна разходка с мъжът ми(той обича много).Когато искам да си почивам седя на компютъра,гледам нещо интересно по телевизията или си говоря по телефона.Време не крада за себе си,имам предостатъчно. Grinning

# 9
# 10
  • Мнения: 3 932
Различно, в смисъл според настроението. Понякога се отдавам на shopping therapy, понякога на разкрасителни процедури. Също обичам да седна на чашка бяло винце с хубава гледка и да си " скивам пейзажчето..."

# 11
  • Мнения: 3 927
Мдааа, мерси, интересно ми беше Simple Smile
Но защо ли това с желанието при мен не се вързва с другото Confused Че аз съм нон-стоп с беба, как да ида на фитнес с нея.......

# 12
  • In transit
  • Мнения: 11 777
Като си организирам добре деня намирам време и за фитнес.  Вкъщи се мацам с кремове, правя упражнения, масаж. Само за сън все не ми стига времето, почнала съм като шеф да ходя на работа, т.е все след шефа идвам Sad добре, че е разбран човека и ми влиза в положението, а аз гледам да не злоупотребявам много.

Общи условия

Активация на акаунт