Прищипан нерв!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 4 754
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 222
Събуждам се тази сутрин и не мога да си движа главата. Явно имам прищипан нерв на гръбначния стълб.Факт, е че съм кърмачка и това възпрепятства вземането на повечето от лекарствата.  Едвам успях да вдигна детенцето си от леглото. Ужасно боли. Незная какви мерки да взема. Моля, споделете вашето мнение!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
За съжаление тук на доктор не мога да отида, защото не разчитам особено на тях, просто защото съм извън София.

Благодаря на всички предварително!

# 1
  • Мнения: 2 467
Колкото и да не разчиташ на докторите извън София, по -добре отиди на преглед (от личен опит - не хапят Simple Smile

Между другото пробвай с лек масаж, леко раздвижване.

# 2
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 595
Ако е възпален нерв масаж не се прави. По принцип има даста лекарства за плексити, радикулити  и прочие, но тези, които зная не са приложими при кърмене. Сложи нещо топло на болното мякго, ел. възглавничка или нещо друго и внимавай да не се простуди - не стой на течение. А за лекарство ще се наложи да посетиш доктор.

# 3
  • Германия
  • Мнения: 8 095
Имаш ли наоколо физиотерапевт? Масаж също би помогнал поне малко.

# 4
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Бях така преди месец.Оправих се със синапен компрес.Продават ги в аптеките/пластир,който стои 3 дни и загрява/ Peace

# 5
  • Мнения: 222
Момичета благодаря за съветите!  Hug Hug Hug

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Най-добре се консултирай с лекар  Peace

# 7
  • Мнения: 223
 Hug
Всичко ще отшуми мамо-юначе. Според мен си си за физиотерапия. Приятелката ми беше така след ражането - с прищипан нерв, но в областта на тазобедрените стави. Бързо я оправиха в кварталната поликлиника.
Поне парацетамол можеш да пиеш, ако изобщо успокоява
Целувки на красавеца

Общи условия

Активация на акаунт