препоръчайте ми педиатър в центъра

  • 1 150
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 455
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали добър GP ( педиатър ,може и хомеопат) в центъра на София? Живея на Дондуков и Раковски, в близост са ми 3-та поликниника, Детско Здраве (там май не става да си избирам личен лекар, или бъркам? ) и евентуално  17-та, но ми е по-далече. Сега децата ми са в 4-та , но не съм доволна, а и поликниниката ми е доста далече, та вече е почти Юни и най-накрая мога да сменя лекаря. Много, много Ви благодаря.
поздрави

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Ами сигурно за милионен път ще напиша
д-р Зоя Радева
2 ДКЦ (пл. Славейков) и вход от Хан Аспараух 1

# 2
  • Мнения: 1 455
Благодаря ти!

# 3
  • София
  • Мнения: 11 102
Д-р Парашикова
МЦ "Д-р Лонг" (бившата 3-та поликлиника)

# 4
  • Мнения: 5 228
17-та поликлиника - д-р Бойка Иванова.

# 5
 Здравей danisport, откри ли педиатър в района около Дондуков и Раковски, т.е. в Трето ДКЦ. Ние също живеем там и ще съм много доволна ако си имаме педиатър наблизо. Ако можеш да ме насочиш ще ти бъда мноооого благодарна.

# 6
  • Мнения: 1 455
Здравей!
Записахме се при д-р Мустакова, но засега нямам наблюдения относно практиката й , защото не се е налагало да ни лекува. Дано не се и налага.
Тя е доста ангажирана и вече доста неща ме подразниха и не знам, дали да ги преглътна.
Веднъж се наложи да я търся по телефона около 10 сутринта и тя ми изключи и след това си включи телефона чак следобяд. Ами, ако има нещо спешно? Що за отношение?
След изписването на най-малкия ми син дойде чак на 3-тия ден, защото пак била много ангажирана.
Сега пък ми трябват едни документи за градината, които тя трябва да попълни, но виж ти - толкова е ангажирана, че ми записа час чак за 9-ти.  Shocked Става въпрос за попълване на два реда и подпис и печат. Ей, много сме важни.....аман
Мъжът ми иска да я сменям и вече съм се хванала за главата. Много съм очарована от Бойка Иванова от 17-та, но пък 3-та пол. ми е толкова близко, направо под носа. Все пак здравето на децата е най-важно, така че щом се налага ще ги водя и по-надалече. Кофтито е зимата, ама пък тъкмо ще си правим разходките или пък ще ги возя дотам, не е на края на света.
Е, май мнението ми е по-скоро негативно, така че не бих ти препоръчала въпросната лекарка.
поздрави и успех в търсенето
Дани

# 7
  • Мнения: 671
Аз съм от същия район и със същия проблем. С усложнения. Досегашната ни лекарка - на детето и на мен - е във II п-ка. Не ми се ще да я сменям, но за новото бебе търся друга лекарка по ред причини. Естествено, ако си намеря свястна, ще прехвърля и баткото при нея, макар че тази го следи от бебе.

# 8
  • София
  • Мнения: 748
мара,за коя докторка от 2-ра говориш?и аз искам да сменям педиатърката,но уви- няма много налични предложения.момичета,помогнете ни!

# 9
  • Мнения: 671
За Дакова. Като диагнози е о.к. и проблем с нея нямам за нищо.
НО:
1. на домашни посещения е почти абсурд да дойде
2. винаги чакам безкрайно дълго пред кабинета й, дори само за бележка за детската градина на детето например
И понеже не ми се иска с новородено бебе да се подложа на това, се озъртам за друга.

Общи условия

Активация на акаунт