бременност след противозачатъчни?

  • 605
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 152
Здравейте милички мамчета. Одавна се регистрирах и следя почти всички теми във форума с голям интерес....... Причината по която пиша е,че до средата на април пиех противозачатъчни Ясмин после ги спрях,защото с мъжа ми искаме да си имаме бебче. След спирането на хапчетата получих кървене точно 7 дни (колкото е продължителността на М), някои гинеколози ми казаха,че това е цикъла ми а друг пък че това е само отпадно карвене, не знам на кой да вярвам. След като сварши кървенето към 24.04. на 02.05 "поработихме" изжестно време и от тогава нямам никакви признаци на бременност или че ще ми дойде,ако предишния месец ми е бил М то трябваше да ми дойде в събота(10.05) а все още нищо няма.....дали да поизчакам още или да си направя тест....Извинявам се за дългия роман и ако темата не е за тук

# 1
  • Мнения: 26
Направи си тест. В крайна сметка нищо не губиш. Много момичета забременяват веднага след като спрат противозачатъчните. Давай, и утре с хубава новина  EFP Успех!  Praynig

# 2
  • Мнения: 1 539
Аз пих противозачатъчни само 1 месец заради киста и на следващия видях двете чертички  Peace
Успех   bouquet и ни дръж в течение

Общи условия

Активация на акаунт