по колко пъти на ден ходите до тоалетна в 6 месец?

  • 2 818
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте сладурани колко често ходите до тоалетна аз съм в 6 месец аи днес ходя през 5мин все едно не съм ходила 2 дена направо ще ми се пръсне мехура при вас как е

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 14:29 от Reza

# 1
  • София
  • Мнения: 3 742
Няма страшно.Така е.Да не ти разправям в 9-тия за какво става на въпрос.Не можех да се наспивам,защото повече стоях в тоалетната,отколкото в леглото.

# 2
  • Мнения: 227
Oфф...а при мен  - тъкмо си свърша работата по малка нужда и докато си измивам ръцете, пак ми се ходеше... Shocked..

# 3
  • Мнения: 9 814
 ooooh!

Често ходех, през около 1/2 час.

# 4
  • Мнения: 342
аз ходя по 2 пъти на час... а то сега се почва... Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 675
Няма да говоря от личен опит,но мога да кажа за една приятелка, която доста често се оплаква от ходене до тоалетнатапо малка нужда по време на бременност.Ставала по 5-6 пъти на нощ, но тя е в 9 месец почти, когато бебето притиска още повече мехура.Като цяло това е типичен бременен симптом и няма никакви поводи за притеснение, освен ако има някакви проблеми с изследванията на урина примерно.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 558
При повечето е така Peace

# 7
  • Мнения: 471
разорих се на тоалетна хартия ....

# 8
Няма страшно.Така е.Да не ти разправям в 9-тия за какво става на въпрос.Не можех да се наспивам,защото повече стоях в тоалетната,отколкото в леглото.
вярно е  Peace

# 9
  • Мнения: 1 586
И аз ходих доста често,така е, ще ти мине като родиш! Wink

# 10
  • Мнения: 780
И аз ходих доста често,така е, ще ти мине като родиш! Wink
Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 17 591
Таяка бях и аз...

# 12
  • Мнения: 2 614
често, много често, и все по-често ще става....
Но не съм ги броила  Mr. Green Peace

# 13
  • Мнения: 165
често, много често, и все по-често ще става....
Но не съм ги броила  Mr. Green Peace

И аз така... Embarassed

# 14
  • Мнения: 3 621
не съм ги броила, но беше доста честичко , и с напредването на бременноста ще ходиш още по-често

Общи условия

Активация на акаунт