ягодов чийзкейк

  • 1 951
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 984
Някой може ли да ми даде рецепта за ягодов чийзкейк като в пицария Виктория? Много ми хареса  Mr. Green
Благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 7 474
Не знам какъв е точно, но виж този http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=240300.0

# 2
  • Мнения: 187
М@я  аз незнам как го правят в сладкарница Виктория ,но бих ти дала рецепта по която го правя аз
 250 гр. бисквити
100 гр.масло
120гр Филаделфия
70 гр захар
400гр. сладкарска сметана
сока от 1 лимон и кората му настъргана

натрошавам бисквитите и добавям маслото омекнало като се напоят бисквитите вземам си формата в която ще  слагам чийзкека  и го оформям добре като блат ,слагам го в хладилника за около 1 час .приготвям крема разбивам Филаделфията със захарта добавям лимоновата кора и сока от лимона,смачквам с вилицата 4-5 ягоди и ги добавям разбивам отделно сметаната и я смесвам със Филаделфията изкарвам тортата от хладилника и отгоре намазвам и оформям със сметаната ,декорирам със ягоди  и оставям в хладилника за поне 3-4 часа може да се смени Филаделфията с извара както пише в по горната рецепта която ти е дала L е о не съм пробвала ,но щом е изпробвано може да се довериш  Peace

# 3
  • Мнения: 984
Благодаря  Hug Сега ще разгледам и ще пробвам някой вариант  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
madagascar, а това количество продукти за колко голяма форма е, че нещо май съм си купила по-голяма от колкото дават по стандартните рецепти и блатът ми става мнооооооооого тънък  newsm78

# 5
  • Мнения: 5 001
М@я  аз незнам как го правят в сладкарница Виктория ,но бих ти дала рецепта по която го правя аз
 250 гр. бисквити
100 гр.масло
120гр Филаделфия
70 гр захар
400гр. сладкарска сметана
сока от 1 лимон и кората му настъргана

натрошавам бисквитите и добавям маслото омекнало като се напоят бисквитите вземам си формата в която ще  слагам чийзкека  и го оформям добре като блат ,слагам го в хладилника за около 1 час .приготвям крема разбивам Филаделфията със захарта добавям лимоновата кора и сока от лимона,смачквам с вилицата 4-5 ягоди и ги добавям разбивам отделно сметаната и я смесвам със Филаделфията изкарвам тортата от хладилника и отгоре намазвам и оформям със сметаната ,декорирам със ягоди  и оставям в хладилника за поне 3-4 часа може да се смени Филаделфията с извара както пише в по горната рецепта която ти е дала L е о не съм пробвала ,но щом е изпробвано може да се довериш  Peace

Мммммм,ей това ще го направя....Много ми хареса.   bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 9 973
и аз ще се пробвам,дано стане Sunglasses

# 7
  • Мнения: 187
madagascar, а това количество продукти за колко голяма форма е, че нещо май съм си купила по-голяма от колкото дават по стандартните рецепти и блатът ми става мнооооооооого тънък  newsm78
моята е 25 сантиметра ,значи ще го направиш в по малка или ще увеличиш дозата-при оформянето на блата трябва бисквитите да са напоени добре с маслото да речем ако пробваш да направиш една топчица да не се троши трябва да си стой топчица  Peace важното е като се оформи блата да се остави в хладилника да стегне много добре и тогава слагам сметаната и украсявам и винаги държа в хладилника, според мен не само с ягоди може да се прави ,малини,горски плодове и т.н. по избор

# 8
  • Мнения: 984
С малко закъснение, но да се похваля, че направих чийз кейк  Laughing
По рецептата на madagascar, с малко изменения. Не стана като в пицария Виктория, но няма да остане  Mr. Green
Много благодаря за съветите на всички  Hug Скоро ще пробвам и другите рецепти.

# 9
  • Мнения: 187
С малко закъснение, но да се похваля, че направих чийз кейк  Laughing
По рецептата на madagascar, с малко изменения. Не стана като в пицария Виктория, но няма да остане  Mr. Green
Много благодаря за съветите на всички  Hug Скоро ще пробвам и другите рецепти.
Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт