само за ДВСК

  • 1 638
  • 4
  •   1
Отговори
Държа да споделя с всички вас какво ми се случи за пореден път при пазар в супермаркетите на МАКАО!Днес следобяд дъщеря ми искаше да направим за вечеря барбекю и отиваме да купим уж прясно месо от Макао!Палим барбекюто,вадим пържолите,слагаме ги на огъня и ......изненадаа-не един а 4 червея се разхождат по тях! За разлика от съпруга ми който и до ден днешен не мога да науча да гледа срок на годност, аэ винаги чета етикета! И знаете ли кое беше най-странното-пържолките си бяха абсолютно пресни!Питам се какво ли щеше да изскочи от тях след изтичане срока на годност!Изхвърлих ги веднага в контейнера,след което съжалих че не им ги върнах да опитат от "качествената си " стока с бонуси !Просто не ми се мисли ако не бяхме ги видели червеите  и дъщеря ми която е на 5 год  да вечеря с тях!Нема оправия в нашата държава-това е истината!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Наистина е укоримо това, че си ги изхвърлила. Имала съм подобен случай, макар и без "бонуси", с мръвки, купени от "Фантастико". Върнах се и им разгоних фамилиите. Докато си траем, ще ни .....  Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 142
Държа да споделя с всички вас какво ми се случи за пореден път при пазар в супермаркетите на МАКАО!Днес следобяд дъщеря ми искаше да направим за вечеря барбекю и отиваме да купим уж прясно месо от Макао!Палим барбекюто,вадим пържолите,слагаме ги на огъня и ......изненадаа-не един а 4 червея се разхождат по тях! За разлика от съпруга ми който и до ден днешен не мога да науча да гледа срок на годност, аэ винаги чета етикета! И знаете ли кое беше най-странното-пържолките си бяха абсолютно пресни!Питам се какво ли щеше да изскочи от тях след изтичане срока на годност!Изхвърлих ги веднага в контейнера,след което съжалих че не им ги върнах да опитат от "качествената си " стока с бонуси !Просто не ми се мисли ако не бяхме ги видели червеите  и дъщеря ми която е на 5 год  да вечеря с тях!Нема оправия в нашата държава-това е истината!

Много пъти ми се е случвало, чак до червеи не се е стигало. Бяхме писали мейл до ДВСК и бяха отишли на проверка в Метро, но късно, партидата се беше изчерпала. Комисия за защита на потрибетелите също евентуално биха могли  да те упътят. Но трябваше да запазиш месото. Доказателство е все пак Laughing

# 3
  • Мнения: 4 343
НЕ ЗАЩИТАВАМ ВЕРИГАТА МАГАЗИНИ  Naughty
но държа да уточня,че месото може да е прясно,но наплюто от мухи което според мен се е случило още при производителя и опаковано.
....и от яйцата се излюпили ....за едно денонощие

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 576
От Пикадили бях купила свински черен дроб с тения вътре. След бурна разправия управителя почна да ни се моли да не раздухваме случая.Аз исках да звъня на ДВСК, но телефони в интернет не намерих.Не знаех къде и на кого да се оплача, и случая си остана така.

Общи условия

Активация на акаунт