Разочарована от Бързаков

  • 3 658
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте мами!Преди дни свекървата подари на бебата няколко чифта чорапки купени от Бързаков,много радостна от факта,че е намерила 100 % памук.Аз лично съм търсила и в почти всички случаи са 80 % памук с 20 % еластан.Много е важно за детските крачета,та то и за нашите да са памучни.Та значи отварям в къщи чорапките и не ми се виждат хич такива.Слагам ги с прането в пералнята и ги вадя сухи и скърцащи,абсолютно изкуствено блестящи,вече  съм сигурна  #Cussing out Много се ядосах,правят ни на маймуни,я за произход,я за материя,но чак за бебетата да има такива случаи..като се има в предвид и цената-към 4 лв. човек си мисли ,че купува нещо качествено,а то?!Няма да оставя нещата така...

# 1
  • Мнения: 4 753
Сигурна ли си, че наистина са на Бързаков...  newsm78 Много фалшименто има в последно време, успешно се имитират доказали се фирми....

# 2
  • Мнения: 7 723
Сигурна ли си, че наистина са на Бързаков...  newsm78 Много фалшименто има в последно време, успешно се имитират доказали се фирми....
Не е само в последно време. Аз отдавна съм се разочаровала от Бързаков. Whistling

# 3
  • Мнения: 4 753
Сигурна ли си, че наистина са на Бързаков...  newsm78 Много фалшименто има в последно време, успешно се имитират доказали се фирми....
Не е само в последно време. Аз отдавна съм се разочаровала от Бързаков. Whistling

Ооооо, ще ходим да слушаме KISS....  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 4 146
Аз не харесвам дрехите на Бързаков. Каквото сме имали се разваля ужасно бързо. Една пижама още в първата седмица се разпра по шевовете, стана на топченца и едно от копчетата се скъса само за няколко обличания.

# 5
  • Мнения: 9 973
аз купих плажно костюмче от  там(дано е читаво за това лято)

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз не съм доволнаот Бързаков-на синът ми му бях взела комплекти къси панталонки с блузка,но повечето се разшиха Naughty

# 7
  • София
  • Мнения: 324
Аз отдавна не пазарувам от там. Купувала съм на племенника ми и все нещо им ставаше.
edin, дано да те компенсират по някакъв начин!

# 8
  • Мнения: 3 500
Никога не са ми харесвали дрешките на Бързаков кидс, влизала съм 3-4 пъти в магазина и съм излизала винаги с мисълта "Какво правя тука? Вече никога няма да вляза". Ако искаш наистина качествени чорапки вземи от Mother care - 5 чифта са 20 лв., но си заслужават наистина.

# 9
  • Мнения: 378
Аз пък кво да кажа,вчера в едим магазин видях боди за 2 месечно от 100%полиестер Shocked

# 10
  • София
  • Мнения: 2 004
Здравейте мами!
Работя във фирма производител на бебешки дрехи и бельо. Просто няма 100% памучни чорапи, ако пише така значи е лъжа. Същото важи и за дрехите от плюш и полар - те няма как да са памучни. Щом има търсене и ние произвеждаме дрехи от изкуствени материи (като го пишем на етикета естествено)

Общи условия

Активация на акаунт