Какво е наказанието, ако караш кола без документи?

  • 6 448
  • 12
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 540
Днес мъжа е отнесъл талона със себе си, а просто ТРЯБВА да ползвам колата. Имам шофоьрска книжка, тя си е в мен, но всичко друго го няма. Някой знае ли какво е наказанието? Могат ли да ме арестуват барабар с детето и колата? Ако взема големия талон? Колко е глобата? newsm78

# 1
  • Мнения: 611
ей сеага ще питам и ще пиша

# 2
  • Мнения: 611
Само талона ли го няма , или всичко  Rolling Eyes
Мъжа ми каза ,ч е е по 10 лева на документ , ако е само талона е 10 лева , ако всички документи на колата пак по 10 лева Rolling Eyes
Дано съм ти помогнала Hug

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 540
Ами талона, застраховката, талона за годишен преглед... То друго май няма.....
Т.е. всичко го няма Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 401
Нищо няма да ти направят с детето и корема, вервай ми, била съм в тази ситуация.

# 5
  • Мнения: 611
Ами талона, застраховката, талона за годишен преглед... То друго май няма.....
Т.е. всичко го няма Simple Smile

Значи ги смятай по 10 лева  Sunglasses Надявам се да не те спрът , а дори и да стане , да те пуснат , само да не са заядливи , късмет Hug

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 540
Пффффф, дано, щото до Пловдив са 50км...... и ако ме спипат и арестуват......ще настане рев Simple Smile Иначе ЗНАМ, че съм в нарушение, и ако има глоба ще си я платя без копче да кажа, ама не искам да ме прибират с детето.

# 7
  • Мнения: 611
Пффффф, дано, щото до Пловдив са 50км...... и ако ме спипат и арестуват......ще настане рев Simple Smile Иначе ЗНАМ, че съм в нарушение, и ако има глоба ще си я платя без копче да кажа, ама не искам да ме прибират с детето.

Няма да те арестуват бре  Crazy Те ако арестиуваха просто ей така за такива дребни нарушения трябва да няма шофьори  Sunglasses
А и нямат право да те арестуват , а само да те задържът , но то е за други работи , това е дребно нещо Hug

# 8
  • Мнения: 3 423
Карай човешки и няма да те спрат.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
ама не искам да ме прибират с детето.

Никой никъде няма да те прибира. Ако те спрат все пак, търкулни някоя и друга сълза  Wink
Стискам палци всичко да е о,к  thumbsup

# 10
  • Мнения: 656
Карай човешки и няма да те спрат.
Принципно е това, защото за да те спрат, значи си направила някакво нарушение, поне така бях чела по едно време, ама те нали постоянно ги менят нещата. Мен от 6 години не са ме спирали изобщо, а преди това минах на едно жълто-оранжево на пешеходен сфетофар.... :blush
А бях вече с големия корем, и полицаят махна с ръка и каза "заминавай" Mr. Green

Ама ако ще се притесняваш толкова по-добре си остани вкъщи, че знаеш ли къде как ще се притесниш ако те спрат.

# 11
  • Мнения: 419
Вземи си големия талон, и ако те спрат обясни ситуацията. И полицаите са хора, ще разберат. Безпроблемно шофиране  Peace

# 12
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Вземай големия талон и това е, за прегледа и застраховката има лепки на стъклото също така.

Общи условия

Активация на акаунт