Диви и безлюдни плажове до Варна??

  • 26 376
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Идва лятото и предлагам да обменим идеи за спокойни и безлюдни плажове около Варна където човек може да си почива спокойно без шум и навалици а ако е единствен на плажа - още по-добре.
Аз веднага ви давам моите предложения:
1.Паша дере
2. Шкорпиловци
3.Камен бряг
4. Камчия-накрая посока с.Близнаци
Засега се сещам за тези после ще допълвам!!  bouquet

# 1
  • Мнения: 11 870
Тюленово.Не е много близо до Варна и не е много плаж, но на скалите е толкова романтично и опияняващо, дори и в разгара на сезона като че ли си сам с морето и света.

Черноморец, но в началото на сезона и вляво по ивицата..

Отдавна не съм ходила на Бяла, но към скалите през юни и там беше спокойно

# 2
  • Мнения: 11 747
е, то като ги напишем тука и ще спрат да бъдат безлюдни!

# 3
  • Мнения: 1 312
Черноморец не е това,което беше-тъпкано е с туристи.
Шкорпиловци ми води класацията за спокоен и що годе пуст плаж.

# 4
  • Мнения: 674
Преди Обзор имаше много хубав и спокоен плаж - но последната година не съм ходила и незнам... newsm78 newsm78

# 5
  • Мнения: 11 747
Преди Обзор имаше много хубав и спокоен плаж - но последната година не съм ходила и незнам... newsm78 newsm78

мисля, че визираш къмпинг 'Луна'. В момента там е новият Слънчев бряг, бетон, бетон и пак бетон на много редове... морето не се вижда.

# 6
  • русе
  • Мнения: 140
Болата! Малко след Каварна. Но задължително през седмицата, иначе събота и неделя и там е претъпкано! Идеален е за деца! Ето

# 7
  • Мнения: 2 821
Болата! Малко след Каварна. Но задължително през седмицата, иначе събота и неделя и там е претъпкано! Идеален е за деца! Ето
Вече не е така прекрасно пуст този плаж. Всяко лято все повече туристи го откриват.
На Дуранкулак и Крапец има диви места, но е много на север и по-студено. Става за палатка. Wink

# 8
  • Мнения: 3 211
никой от гореизброените вече не е див и безлюден, но все пак са по-спокойни.
без Шкорпиловци, Бяла, Обзор, там вече е пренаселено

# 9
  • на път
  • Мнения: 2 804
На Черни нос как е  Thinking, а на Шабла и Дуранкулак някой ходил ли е скоро моля?

# 10
  • Мнения: 3 622
Паша дере също стана прекалено пренаселено последната една - две години

# 11
  • Мнения: 8 769
Мдам, диви и безлюдни плажове по бг черноморието почти не останаха, а предполагам че до година, най-много 3 това понятие няма да се свързва с плажовете тук. Cry
Странно, защо при цялото това застрояване хората търсат безлюдните плажове? newsm78

# 12
  • Мнения: 674
Фичоза в частта от каменната буна е готино но там има много нудисти...

# 13
  • Мнения: 2 477
Има все още някои по-безлюдни плажове.
На Галата,Ветеран,Камчия.На Шкорпиловци също има тихи плажове и пустиии-голяма красота и тишина.

# 14
  • Мнения: 1 312
Дуранкулак е дивотия-дълга,чиста плажна ивица по всяко време на годината.
Миналото лято-средата на август имаше по 10-15 човека на плажа,и то в началото,при стълбите от към къмпинг Космос.
Нататък си е празно.
Това е единственото още неопорочено кътче от БГ Черноморието.

Общи условия

Активация на акаунт