Австрия - много футбол, топло време и разни други неща :lol: - 16

  • 17 737
  • 284
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 413
Е тоя път съм първа ПУ   Grinning  Grinning  Grinning

# 2
  • Мнения: 580
Рени, пак много хубаво zаглавие си иzмислила  Grinning

Мерси zа новата тема

# 3
  • Мнения: 1
Е да се пробвам.Сна4и Рени ти си страхотна.Мисля 4е работи и мерси много.Весело лято на вси4ки.  Hug

# 4
  • Мнения: 112
Ренито както винаги sehr brav  и с актуално заглавие.Ръкостискане,преградка и целувка по двете бузи...И букет   bouquet smile3501  love001  mrstraetz

# 5
  • Мнения: 112
Е да се пробвам.Сна4и Рени ти си страхотна.  Hug
Peace

Мондфазе -браво!ти успя!

# 6
  • Мнения: 957
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire много футбол
топло време  Laughing

# 7
  • Мнения: 1
Е бе аz не отбирам от някои не6а ама се у4а.Днес открихме сеzона на плажа в Клостернеибург.Мами там е са6о 4удесно zа цял ден картата е 7 евро а 6е има и другата седмица детски платц.Няма и много хора преz седмицата. Ходи се с кола.А са сабота или неделя е гот с по голяма група.Маи няма кандидати са сре6а.А и времето се раzваля.Не6о ми липсва zzzzzъто.

# 8
  • Мнения: 339
з-то си излиза z и при мен го няма ако пиша с форумската кирилица ш и щ също не мога да ги намеря, ама три букви ще ги преживеем Wink
 Ние пък в неделя ходихме в Тулн супер невероятно ми допадна парка там. Беше пълно с народ и въпреки това спокойно, намерихме си даже една полянка с маргаритки само за нас и Йори и Стоян се натичаха, аз се натъркалях, пък Иво тичаше след "децата"  Mr. Green
В понеделник пък решихме да посетим донал инзел като за първи път тази година, но след Тулн просто останах много недоволна - пълна лудница, само дето кучката пак намаза - здраво плуване Rolling Eyes Уж бяхме се запътили към алте донау ама там имаше нашествие на забрадки, не ме разбирайте погрешно- не съм расистка ама май скоро ще стана Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 214
аааа Ренка и от мен   bouquet 3а новата тема с актуално 3аглавие. как сте с Филип40?
Ние се прибрахме в4ера ве4ерта, та ми е малко терсене, а и имам мн работа, като след всяко пътуване.
Едно предложение 3а среЩа на централно място от мен sand in the city (http://www.sandinthecity.at/start.html), стига се с У2 спирка Stadtpark. Uтре е откриването, а в петък следобед ако е хубаво времето смятам със Софиа да направим оглед на Kids Area-та там.
Roroana, и ние се 4удихме дали да отидем до Тулн, но не 3наехме дали е хубаво. Мерси 3а инфото.

# 10
  • Мнения: 153
Ето ме и мен в новата ни тема. Ренка, мерси   bouquet
Лятото май дойде предсрочно  newsm44
Ние си дремем край Дунава, ама нали е наблизо...
Гледах реклами на този парка в Тулн и на сайта им, но доколкото си спомням фемили картата беше 22 евро. Не че нещо, ама да плащам да влезна в парк,  newsm78 малко ми се видя прекалено.
Лека нощ

# 11
  • Мнения: 339
Анна незнам къде се плаща, да не е за градинското изложение входа това newsm78 Ние натам бяхме тръгнали, но още на паркинга ни предопредиха че с куче не може та не се и опитвахме. Другото са си алеи покрай един канал и покрай Дунав имаше лодки и много лебеди, но вход нямаше Wink 

# 12
  • Мнения: 292
мраза футбол #Cussing out
топло време Grinning
Свити дай бите инфо как е в това санд сити интересно звучи

# 13
  • Мнения: 292
Забравих! Някой търсеше количка в Залцбург- в Toys R Us има, за около  50 евро ги гледах летните, а ако се отскочи в Германия отсреща в Кауфланда може и по евтино са се намерят както винаги е на тази граница...

# 14
  • Vienna
  • Мнения: 261
Ренка евалата!
Залцбург е скъп град, та и аз бих отишла по германско, но не съм информирана...

ОСВЕН ТОВА имаме рожденничка
Честито на Мими на Gigi. Много да те радва. Празнувай и ти здраво най лошото се мина! От сега нататъка е песен.

Общи условия

Активация на акаунт