Пробиване на уши след АБ

  • 957
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 820
Има много теми за пробиване на ушите,но това което ме интересува не намерих.До вчера бяхме на АБ и си мисля дали ще е проблем да ги пробием днес.Притеснява ме факта че и е отслабнал имунитета малко или много и да не се възпалят нещо.Какво ви е мнението?

# 1
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
А какво налага това спешно пробиване на ушите?!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
По -добре е да  се  изчака няколко  дни,докато  укрепне  детето.Има  дечица,които  могат  да  вдигнат   температура  от   манипулацията.

# 3
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
paneva, една година сте преживели без обици, почакайте още няколко дни  Wink

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Защо толкова бързаш да пробиеш ушите?

# 5
  • Мнения: 1 820
Уф,нищо не налага пробиването им.Просто днеска се "престраших"след толкова време чудене.Искаше ми се да изненадаме тати като ни види и успяхме.Пробих ги при лекар и се консултирах с него за всичко.Сега мажа с гентамицин и се надявам да няма последствия.Според лекарката няма проблем.Надявам се да е така.....

# 6
  • София
  • Мнения: 1 508
Е, как мина изненадата? Таткото хареса ли я?  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 820
Таткото онемя.Дойде да ни забира и още от колата преди да излезе я видя и взе да се смее.Каза че е най-хубавата.Не че по принцип не е за нас си,ама то,какво да каже.....,но найстина се шашна. JoyБеше меко казано очарован.Заслужаваше си Wink

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 00:18 от paneva

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Браво  Hug Аз пробих ушите на маката,когата стана на 3 месеца и нямаше проблем-даже с нищо не съм ги мазала  Heart Eyes

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз мазах с гентамицин. Моята дъщеря е с обички от 8 месечна.

# 10
  • Мнения: 1 820
За сега всичко е ок момичета.Но се чудя колко време да мажа с гентамицина?И колко време отнема за да зарастнат напълно дупчиците?От паниката че малката се разплака като и ги пробихме забравих да питам лекарката. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт