как ще ги опазим

  • 2 145
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 983
Малкия проходи преди 3 месеца, но все още не е кой знае колко стабилен или по-скоро като го пусна да ходи не преценя възможностите си и бяга ли бяга, пада-става... Сега добре, дългите панталони предпазват колената малко или много Blush ами след време като се стопли и сложим късия крачол, как ще опазим малките коленца  Thinking Та това си се чудех днес, след няколко качествени падания на дребчо   ooooh!

# 1
  • Мнения: 5 401
Ами няма опазване! Малкия човек ще задобрее в ходенето, скачането, качването и слизането по стълби с падане и ставане.  Wink Важна е твоята реакция - да не припадаш при всеки удар и да не му показваш, че му се случва нещо страшно и опасно, пък и реално това наистина си е така.  Peace А и малчовците падат от ниско все пак..

П.П. Моят син проходи лятото съвсем босичък и голичък...

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Няма опазване.И аз имах същите терзания,но всичко мина и замина.Почти цяло лято бяхме с ожулени колена,който точно почват да заздравяват и пак наново ги обелваше.

# 3
  • Мнения: 4 965
Ами няма опазване! Малкия човек ще задобрее в ходенето, скачането, качването и слизането по стълби с падане и ставане.  Wink Важна е твоята реакция - да не припадаш при всеки удар и да не му показваш, че му се случва нещо страшно и опасно, пък и реално това наистина си е така.  Peace ...

 Peace

# 4
  • Мнения: 666
Крис проходи лятото и общо взето като всяко дете докато се стабилизира доста падаше. Не съм се притеснявала освен ако разбира се не се удари лошо. Те много бързо се усъвършенстват в ходенето така че ще намалеят паданията, но не бива при всяко падане да се стряскаш, това си е част от порастването. Не го мисли толкова просто го гледай винаги къде ходи. Плюс това лятото го пускай повече по тревата в градинката и така няма да има ожулени колена.

# 5
  • Мнения: 1 897
Няма как.
Ще се спъват, ще падат, ще се удрят, понякога ще плаччат, но ще стават и опитват пак.
Не можем винаги и от всичко да ги предпазим. Няма как да им спестим синините и ожулените коленца, колкото и бдителни да сме.Опитът ще ги научи сам.

# 6
  • Мнения: 4 621
Няма опазване - ще има рани и контузии. Всички сме минали през това Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 39 754
Няма опазване.
Дияна, че е голяма и е момиче... колената са й в рани, а краката в синки.

# 8
  • Мнения: 512
Няма опазване - ще има рани и контузии. Всички сме минали през това Hug

Напълно съм съгласна.  Peace

# 9
  • Мнения: 1 103
Aз съм виждала наколенки за малки дечица много са удобни продават се по магазините и въобще не са скъпи някъде около 4-5 лв на "Камера " има  сини и розови   4470.

# 10
  • Мнения: 492
Продават наколенки. Виждала съм на Камера. Смятам да купя такива за лятото. Peace

# 11
  • Мнения: 623
Aз съм виждала наколенки за малки дечица много са удобни продават се по магазините и въобще не са скъпи някъде около 4-5 лв на "Камера " има  сини и розови   4470.

Чудесна идеяИ аз имам същите терзания като авторката на темата..... Hug
А сега ако ме светнете какво е Камера ще съм ви благодарна  Confused

# 12
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
А сега ако ме светнете какво е Камера ще съм ви благодарна  Confused

"Камера" е марка бебешки стоки.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 029
Виждала съм тези наколенки в магазин "Щъркел", но една майка ми беше споделила, че детенцето изобщо не ги търпяло, като са стегнати, а като са залепени по-хлабаво се свличали надолу.

# 14
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Наколенките се продават почти във всички бебешки магазини. Мисля по спомен че бяха между 12-15 лева, но може и на друга марка да са били. Аз не съм купувала. Виждала съм майки по градинките да ги ползват. Миналото лято след прохождането имахме само два случая на ожулени колена и обелен нос. Според мен децата след прохождането имат инстинкт да са по внимателни. Просто ми се струва че малкия тогава по внимаваше. Сега, когато ходи и търчи навсякъде сме непрекъснато със синки. И не само по краката, ами и по ръцете и по главата. Няма начин, така ще е и за напред.

Общи условия

Активация на акаунт