Какви летни обувчици /сандалки за дете на 1 г. и месеци?

  • 1 707
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
Сега сме с маратонки на Рийбок, но в по-топлото време крачетата са потни, гледам по магазините, в Младост живея, абе, все ми се струват или много отворени, а тя се спъва и пада още, та пръстчетата трябва да са затворени, или много твърди, високи около глезена, абе все не мога да харесам нищо.
Дайте идея от опит къде в София хубави летни обувчици - нещо текстилно или кожено, леко, меко и до около 80 лв.
Благодаря Ви предарително!

# 1
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 706
Аз взех на Рихтер сандали 58 лв, естествена кожа, от магазинче на ул. Крум Попов. Иначе и на Колев са около 50 лв. И моя фаворит са тези http://www.ecco.com/bg/bg/kolektsia/infants/4/index.jsp, но не им знам цените. Магазин на Ессо и Колев има в мола на Стамболийски. Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 502
и дъщеря ми сега е с маратонки на адидас, но виждам че вече й спарват крачето. взех и сандалки на Колев и Колев- бели за кръщенето, но съм харесала и разни моделчета в Геокс. така че следващата ни покупка ще е от там.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 424
в адидас има много симпатични сандалки - леки и удобни според мен. обаче са отворени отпред. дъщеря ми миналото лято не ходеше и я кипрех с разни мадамски патъци, но сега вече не мога да я спра и се надявам купените от мен, да са й удобни.

# 4
  • Мнения: 176
elku - elena , а откъде Рихтер, в София имам предвид, че виждам, че и в Бургас пребивавате ?Grinning
А Колев нещо не са ми на густо, твърди едни и ....тежки....незнам......

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз му купих едни сандалки на Капчица, които много ми харесаха.
Проблема беше, че почти веднага се разшиха на доста места. Върнах ги в магазина и за 2-3 дни ги оправиха. Надявам се с тях да си изкара това лято.

# 6
  • Мнения: 353
Аз още не съм купила, но засега фаворити са ми Перлина. Струват около 65 лв. и имат избор на цветове и модели.

# 7
  • Мнения: 23
Перлина имат ли модели за момченца и къде има магазин, който предлага тази марка за София?Ще ми се да купя на моят син, /1г и 2м./ някакви по-изчистени, повечето са доста нашарени, а на Колев и Колев моделите според мен са ужасни, качеството не го обсъждам, ясно, че е добро, но на външен вид са доста зле.Дайте предложения! Hug

# 8
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 706
elku - elena , а откъде Рихтер, в София имам предвид, че виждам, че и в Бургас пребивавате ?Grinning
А Колев нещо не са ми на густо, твърди едни и ....тежки....незнам......



Рихтер взех от един магазин на ул. Крум Попов (София), иначе съм ги виждала и в един магазин на бул. Пушкин. Представители са им Неделчев и Неделчев http://www.richter.nn-bg.com/index.html ето това са техни магазини http://www.richter.nn-bg.com/shops.html
Перлина имат ли модели за момченца и къде има магазин, който предлага тази марка за София?Ще ми се да купя на моят син, /1г и 2м./ някакви по-изчистени, повечето са доста нашарени, а на Колев и Колев моделите според мен са ужасни, качеството не го обсъждам, ясно, че е добро, но на външен вид са доста зле.Дайте предложения! Hug
Аз също купувам за момче - 1 годинка

# 9
  • Мнения: 176
А какви са цените на Рихтер горе-долу, а тези на Перлина откъде?

# 10
  • Мнения: 23
Много благодаря за отговора! HugЩе отида да ги разгледам на място, хем да видя модели и цени!Само се чудя, за детенце, което ходи но не е все още съвсем стабилно, подхожда ли модел без пръсти, на мен повече ми харесват такива, но не знам дали няма да се спъва? Thinking

# 11
Аз взех на малката Лаура Биаджоти Долс - уникално красив модел тип Мери джейн сега за това време са с каишка - сребърно златисти и страхотно леки / на 1г. и 3м сме  Mr. Green/. Мисля че на малката са и супер удобни или просто вече мнооооооогооооо се отпусна с ходенето защото не и насмогвам с търчането  Blush Цена 84 лв. от Магазин Спаркъл Бейби до Южния парк е. Също от там взех и едни бежови по-отворени сандало/обувки на ИККС за 73 лв. ама тях още не сме ги носили та не мога отзиви да дам. Wink Мисля да не и взимам с отворени пръсти тази година нещо се притеснявам да не си убие крачетата.

# 12
  • Мнения: 2 529
Малкият ми син още няма годинка, но тези дни прави първите си самостоятелни крачки и съм му взела едни обувчици на GAP от Щатите (изчерпани са и вече няма снимка) и едни сандалки на Колев и Колев ето тези:
Засега мисля, че му стига  Wink, а после ще му взема едни на Ecco сигурно, аз имам обувки от тази марка и макар и да не са върха в дизайна са доста удобни и добре изработени  Peace

# 13
  • Мнения: 6 438
А  тези на ЕССО може ли да се поръчат по интернет и има ли цени някъде?
Ако няма,някой знае ли колко струват тези?
http://www.ecco.com/bg/bg/kolektsia/infants/4/infants/4/76441/54480/detail.do

# 14
  • Мнения: 353
Перлина ги гледах в "Малечко" на Конст. Величков http://www.kolichki.com/.

Само се чудя, за детенце, което ходи но не е все още съвсем стабилно, подхожда ли модел без пръсти, на мен повече ми харесват такива, но не знам дали няма да се спъва? Thinking

Аз лично ще взема затворени отпред, защото се притеснявам да не си нарани пръстите при опитите да се катери по стъпала и бордюри.

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 15:53 от Ralka Balka

Общи условия

Активация на акаунт