Модели на топове Къде???

  • 2 254
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 782
Много скоро ще бъда на сватба, не съм много близка на хората,които ще се женят но все пак не мога да отида по дънки и тениска. Купих си един зелен панталон, ленен. Въпросът ми е дали може да се върже с топ, нещо такова http://netinfo.bg/index.phtml?tid=20&oid=4750&mgdi=15961, бях си харесала един в черно, без презрамки, от долу и от горе е като с ластика, но не мога да го открия сега. Мисълта ми е, ако може някой да ми предложи нещо, или пък модели на топове. Обмислям варианта да си купя плат и да си ушия.
От горе може да съм със сако да съм официална.

# 1
  • Мнения: 1 354
Здравей
Щом не си много близка с хората,които ще се женят,се чудя толкова ли нямаш какво да правиш,че да си губиш времето да ходиш по шивачки,все едно не можеш да отидеш в някакъв магазин и да си купиш необходимото?
Смятам,че със сако ще бъдеш прекалено официална.Младо момиче си.Съвсем скоро самата ти ще ставаш булка,а ще се обличаш като за работа в офис.
Смятам,че един топ с полу гол гръб от сатен с поло яка,фиеричен в съответните цветове,за да е в тон с панталона ще бъде достатъчно.
А ако държиш на сако,според мен,ще е най-добре то да бъде в цвят различен от панталона.
Може би да се връзва с топа или обувките,но не и с панталона. Peace

# 2
  • Мнения: 3 782
Лорън, аз по принци обичам да ходя със съка, но не от тези класическите, има толкова младежки. Както и да е, добре ми го описваш този топ с голия гръб, но къде да го намеря Rolling Eyes До Варна няма да се вдигна заради една дреха, а пък за шиенето, еми аз ще го използвам и после. Wink

# 3
  • Мнения: 1 354
Е,то е ясно,че няма да го облечеш само веднъж.
Но на мен поне ми е омразно да ходя по шивачки.
Та на проба,та за копчета  ooooh!
Както и да е.
А...защо да трябва да ходиш до Варна?
Ти къде живееш? Thinking

# 4
  • Мнения: 3 782
Ами от В.Преслав съм, до Шумен съм близо, но там едва ли ще намеря.
От Търговище отдавна не пазарувам, цените са безбожно скъпи заради Шишеджам. Както и да е.
Просто исках някакви модели, това е.

# 5
  • Мнения: 1 354
Добре де,просто исках да бъда полезна.
Ще потърся снимки,защото явно това си искала и ако намеря ще се включа пак. Peace

# 6
  • Мнения: 3 782
Лорън  Wink , знам че е разкатаване да се ходи по шивачки, за бала роклята ми я шиха. Между другото твоят топ много ми хареса. Heart Eyes Сивият, отива ти много, аз мерих зимата в черно,но ми беше голям, може пък да мога да си измайсторя нещо подобно,не ми се видя сложно. Thinking

# 7
  • Мнения: 1 354
Ако имаш усет към тези неща може и да не е сложно.
Но за мен всичко свързано с шиенето и сложно.Срам не срам,но...и копче не мога да зашия. Rolling Eyes

# 8
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
.......Мисълта ми е, ако може някой да ми предложи нещо, или пък модели на топове. Обмислям варианта да си купя плат и да си ушия.
От горе може да съм със сако да съм официална.


Виж това, а и другите в сайта  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 3 782
Анабелка, да ти кажа честно ми харесва, но нямам представа дали ще ми стои добре? Не съм носила никога такива топове? Ти поръчвала ли си от тук?
И все пак ми се иска нещо по-така.... ooooh!

# 10
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Анабелка, да ти кажа честно ми харесва, но нямам представа дали ще ми стои добре? Не съм носила никога такива топове? Ти поръчвала ли си от тук?
И все пак ми се иска нещо по-така.... ooooh!

Не съм поръчвала, но понеже писа, че няма голям избор в магазините затова предлагам онлайн магазин, но наистина винаги има риск покупката да не ти седи добре  newsm78

Гледам, че много хора във форума пазаруват он-лайн (дори обувки) и са доволни  Simple Smile, преди време имаше тема точно за покупките от този сайт.

# 11
  • Мнения: 1 354
Еййй верно!
Аз съвсем бях изключила за онлайн магазините.
Потника изглежда много готин.
Ама не мога да видя каква материя е.
Аничке под по-така,какво имаш предвид.
По-строго или по-отворено....ли какво? Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 17 402
Вдигни се до Варна де! Simple Smile Може да се окаже по- лесно от ушиването. Видях преди 2 седмици в ОВиезе-  с гол гръб беше, май, даже се навих да си купувам, но се отказах после. Точно този обаче мисля, че няма да се върже със зелен ленен панталон. УСпех!

# 13
  • Мнения: 3 782
Дренка, едва ли ще излезе по-евтино, ще платя 30 лв за бензин, ще отида добре ще си намеря ама повече от 30 не искам да дам, и накаря ще си харесам и нещо друго и ще си тръгна разорена. Wink
Това,което го обясняваш звучи много добре.
Ще измисля нещо.
Благодаря на тези,които се включиха  Hug

# 14
  • Мнения: 3 641
Ето и още малко:  bouquet
http://www.ivanel-bg.com/?page=shop/browse&category=Потници&PHPSESSID=v5hkqoukd2nq195cpmph99iu41

Общи условия

Активация на акаунт