нощно напикаване

  • 850
  • 1
  •   1
Отговори
здравейте бг мами   bouquet имам нужда от вашата помощ! имам близнаци  Peace момче и момиче на 3г и 6м,на който доста късно махнах нощният памперс  Sad - преди около 9м. след това те продължиха да се напишкват за определен период и след това спряха почти напълно ,но от няколко седмици моят младеж започна пак да се напишква и това ме притеснява.децата ми са много различни във всяко едно отношение.момиченцето ми е много спокойно,но засметка на това спи доста леко и долавя всякъкви шумове. момченцето ми е доста буйно,но сънят му е пълноценен спи непробудно. ooooh! четох доста из форумите и дават че една от причините за нощното напикаване е именно дълбокият сън.пробвала съм да го вдигам нощем но без успешно.той си спи на гърнето и после пак се напишква.въпреки че имаме и нощи в които не се напишква това доста ме притеснява дайте ми съвет моля ви  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 12 201
  За съжаление не мога да ти дам съвет, само ще споделя че една позната също с момче и момиче на 3,5 г има същия проблем. Късно им махна памперсите, момиченцето няма проблем нощем, но момченцето все още се напикава понякога нощем. Засега незнам дали е измислила решение, ще я питам като я видя, но мисля че последно искаше да стане топло и да се опита да направи нещо. Мисля че при нея също е от дълбокия сън на Йово.
   Моите отскоро спряха да пишкат през ноща, или най-много по-веднъж, но те си се събуждат сами и няма проблем да се изпишкат тогава, ако не се събудят значи не им се се спяло. Но те не спят много дълбоко и може би затова, а и са моиченца ако това също има значение.
   Забелязала ли си да се напишква когато е пил повече течности преди да си легне? Пие ли вода през ноща. Моите докато все още сучеха често през ноща, пишкаха доста по-начесто и понякога се случваше ако спят дълбоко да се напишкат, но откакто почти не се будят и не сучат си издържат без проблем по цяла нощ, като задължително ги слагам да се изпишкат преди да си легнат.

Общи условия

Активация на акаунт