Добър ендокринолог в гр. София

  • 5 293
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Здравейте, моля да ми препоръчате добър ендокринолог и неговите координати в гр. София, който да работи със Здравната каса (имам направление).Опитах да си запиша час в Ендокринологията на ул. "Дамян Груев", но уви ударих на камък - няма свободни часове за месец май. Ще съм Ви блатосарна за повече инфо и наестина добър лекар, диагностик с добра апаратура.
Благодаря Ви предварително.

# 1
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Демирчев, Военна поликлиника ( Поликлиниката на Военна болница).Кабинетът се намира на приземния етаж.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 718
Гинеколожката ми беше препоръчала Коларов, Майчин дом, каб. на 1вия етаж, работи с касата.
Търсих инфо за братовчедка си. Не съм ходила на преглед при д-р Коларов, но имам доверие на гинеколожката си.

# 3
  • Мнения: 16
Здравейте момичета!От форума научих за д-р Мариета Лазарова - ендокринолог от Ендокринологичната клиника и искам да споделя, че наистина съм очарована от нея.Много внимателна и искрено заинтересована от проблема ти .

# 4
здравейте.д-р лозанов или д-р горчева от токуда.д-р лозанов лекува баща ми, а д-р горчева чичо ми и от двамата съм доволна.д-р лозанов е завеждащ клиниката по ендокринология.

# 5
  • Мнения: 902
Тези лекари, за които пишете преглеждат ли с ехограф?

# 6
  • Мнения: 1 877
Откриха ми висок холестерол и личната ми препоръча Института по Ендокринология,но не ми препоръча доктор.Прикрепям се към темата,за да не пускам нова и много се надявам някой да се включи с имена на добри доктори от този институт!

# 7
  • Мнения: 1 877
Моля,някой да се включи,че ми е спешно!

Общи условия

Активация на акаунт