Kак се справяте с надебеляването при хормонални лечения?

  • 2 552
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 413
Искам да Ви попитам как се справяте с надебеляването при хормонални лечения? Моля Ви споделете борбата си с това.   
Имам кистозни яйчници и с медикаменти качвам по 3-4 кг. на месец. За 3 м. с Диане -35 преди години качих 10 кг. и и от тогава се боря с наднормено тегло.
Сега пия Примулут Нор 5 и благодарение и на двумесечната двустранна микрополикистоза  на двата овариума съм +7 кг. отгоре. А ще има още 3 месеца лечение.

# 1
  • Мнения: 1 085
Наистина те съжалявам!Аз напълнях супер много от медикаменти но не от хормонални проблеми а просто имах астма и ме лекуваха с кортизони.Станах едно малко свинче и наистина супер трудно ги свалям.Пих противозачатъчни миналата година и напълнях 10 кила.Сега съм се заела и дано посваля.Успехи и на теб като свършиш лечението трябва доста да се потрудиш. Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Само накрая пък да не ти кажат че си много дебела и затова не забременяваш. Thinking Аз от Преднизолон качих 15 кила за месец и половина.като го спрях, спрях и да качвам, ама 15 кила за месец са си ужасно много ooooh!

# 3
  • Мнения: 1 715
Само накрая пък да не ти кажат че си много дебела и затова не забременяваш. Thinking Аз от Преднизолон качих 15 кила за месец и половина.като го спрях, спрях и да качвам, ама 15 кила за месец са си ужасно много ooooh!

И аз имам този проблем! И всеки доктор ми казваше ,трябва да отслабнеш!!!!Да, но как???
Не се 4увствам дебела,а като напомпана,много ми е трудно и аз незнам как ще се отслабва??? Tired

# 4
  • Мнения: 4 589
Здравей,

аз много години съм пила хормонални хапчета, не напълнях, понеже много спортувах, но определено наедрях - гърди, ръце.

Аз също имам астма и съм на Вентолин, но от нея също не съм забелязала да пълнея. Както и месец пия Преднизолон, но от него да съм качила 2-3 лг.

Много е сложно с тези хормонални лекарства. Според мен много движение, спорт и по-малко стрес ще ви вкара във форма. Аз правих 3 на седм. аеробика.

Но сега си имам друга основателна причина да качван бързо.

Успех

# 5
  • Мнения: 1 715
Здравей,

аз много години съм пила хормонални хапчета, не напълнях, понеже много спортувах, но определено наедрях - гърди, ръце.

Аз също имам астма и съм на Вентолин, но от нея също не съм забелязала да пълнея. Както и месец пия Преднизолон, но от него да съм качила 2-3 лг.

Много е сложно с тези хормонални лекарства. Според мен много движение, спорт и по-малко стрес ще ви вкара във форма. Аз правих 3 на седм. аеробика.

Ами при мен е от хормони,но също и ген! Постоянно съм в движение,но има и в големи коли4ества стрес!

Но сега си имам друга основателна причина да качван бързо.

Успех

Общи условия

Активация на акаунт