Къде се намират сладкарници "Пчела" в София?

  • 5 531
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 999
Къде се намират сладкарници "Пчела" в София и какви са вашите отзиви. Предстои ни рожден ден и ни казаха че тортите били хубави, но искам и други мнения.

# 1
  • Мнения: 302
Има срещу ВИАС и на Иван Асен. За втората не съм сигурна дали съществува.

# 2
  • Мнения: 19
Привет
АЗ знам една на Белите Брези - зад бензиностанция Шел - има и детски кът с аниматор.
Другата е в Люлин - в близост до пазара обаче не знам как точно да обясна къде- в една от предечките до блоковете с банките - но е малка и запушена.

# 3
  • Мнения: 999
Мерси много  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
На ул."Ангел Кънчев" също съм виждала.Другото място е ул."Иван Асен"

# 5
  • Мнения: 27 524
Има срещу ВИАС и на Иван Асен. За втората не съм сигурна дали съществува.

А, там е, там е, тя е първата  Simple Smile Аз живея близо до нея и си е там  Simple Smile
Тортите на мен лично ми се струват тежки, веднъж взимах Confused

# 6
  • София
  • Мнения: 346
Привет
АЗ знам една на Белите Брези - зад бензиностанция Шел - има и детски кът с аниматор.

Да,точно срещу нас е .Евтинки са има тортите,но като че ли са еднакви повечето...но стават!Абе всъщност за парите си съвсем не са лоши Peace

# 7
  • Мнения: 999
Има срещу ВИАС и на Иван Асен. За втората не съм сигурна дали съществува.

А, там е, там е, тя е първата  Simple Smile Аз живея близо до нея и си е там  Simple Smile
Тортите на мен лично ми се струват тежки, веднъж взимах Confused
Тези на "Неделя" също са тежички, но са вкусни. И тези ли са така или са по тежки! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 197
На ул."Ангел Кънчев" също съм виждала.Другото място е ул."Иван Асен"
По-точно веднага след Джими'с.

# 9
  • Мнения: 339
В Люлин точно срещу Силвар центъра, малка е но много заредена .Аз много ги харесвам и хич не са ми тежки, а и цените са им прелични.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 437
Аз поръчах за РД на синът ми от тази в Люлин -  много беше хубава и съвсем прясна!

# 11
  • София
  • Мнения: 2 415
Абе по-добре си вземи от другаде, че там не са нито са особено добри, нито особено вкусни, пък и са ми разказвали как се продават на по седмица торти  Sick

То е въпрос на късмет, де... Ама по-добре малко повече пари да даде човек и да си вземе от някъде, където държат на правилата какво да продават...

Общи условия

Активация на акаунт