Препоръчайте ми тенджери

  • 4 558
  • 9
  •   1
Отговори
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ами това е - искам хубави тенджери (по възможност комплект или да има различни големини и форми, от които да си избирам), които да са качествени, без тефлоново покритие и без да имат пластмаса по дръжките и капаците. Ако можете да ме насочите и към магазини в София, където мога да видя и да си избера, ще е чудесно. Цената е без особено значение, стига да не доближава много четирицифрена сума Laughing

# 1
  • Мнения: 27 524
Нещо такова ли имаш предвид?

# 2
  • София
  • Мнения: 903
Аз имам подобни:
http://metro.bg/pages/1102.aspx?0&mm=8110&cd=2&kd=1&pg=6

Много съм доволна. Много лесно се мият, леки са, удобни и има различни големини. Разбира се тези на снимката май са от най-евтините, виждала съм в Метро и подобен комплект, но с по-качествени тенджери, който струваше някъде около 100 лв. Моите са някакви средни ( спомням си че бяха някъде около 50 лв комплекта).

# 3
  • София
  • Мнения: 903
Извинявай, сега видях че линка на метро се отваря само ако имаш клиентска карта. Ако имаш карта разгледай каталога с нехранителните стоки , на 6-та страница ще видиш тези тенджери.

# 4
  • Мнения: 3 622
Аз имам коплект тенжери и тигани на Солинген с двойни дъна. Малко са скъпички, но съм много доволна  Peace

# 5
  • Мнения: 1 117
ако една тенджера е лека, то това не е хубава тенджера. или пък тиган. Трябва да имат дебели дъна, за да се разпределя температурата равномерно, и да няма загуби. особено за тиганите! инвестирането в добри съдове е най-добрата идея за кухнята.
има вече доста предложения за хром-никелова стомана - и скъпи, и по-евтини.
Примерно на Silit съдовете - продават се вв Бонжур; Солинген - ама от магазина на Двата щъркела, не от домашни потреби! Също в магазините на Brabantzia, или пък в Мола до Хемус на етажа на Пикадили има един малък готин магазин - в него съм виждала супер съдове.
Метро не е добра идея. Аз си купих за вилата от тези лекички комплекти за около 80-85лв беше, е няма такава гадост. Дръжките са от бакелит, който при работа на газов котлон се топи и смърди! Дъната се огъват, защото са имитирано дебели, а как загаря и как не може да се изчисти - няма да обяснявам.

# 6
  • Мнения: 27 524
Да, тези от ИКЕА са тежки като кютуци, не се бях сещала, че това е добре и все се чумеря  Crazy

# 7
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Блонди, точно нещо подобно искам Grinning Ама най-близката Икея е в Солун Mr. Green
Лоис, благодаря за насоките - виждала съм го онова магазинче в Мола на Хемус, действително имаше страхотни неща. Ще се огледам и за другите Grinning Къде е магазинът на Двата щъркела и къде останаха магазини на Бонжур (този на Славейков примерно още ли си стои) newsm78

# 8
  • Мнения: 1 117
ами Брабанция е пак там, на етажа на Техномаркет
Бонжур има в СКай сити, ииии не знам къде другаде.
Двата Щъркела са на Пиротска имат още един, ама не помня къде е

В онова малкото в мола имаше миналата година един комплект с медна вложка - 6-7 съда - към 800-900лв - ех, как се огледах в него да знаеш. Ама нямам нужда от повече , пък и място нямам  hahaha

# 9
  • София
  • Мнения: 2 249
Хедра, от здравословна гледна точка, най-добри са емайлираните съдове /и при тях тежестта е фактор за качество/. Друг е въпросът колко са удобни.

Общи условия

Активация на акаунт