Сок от череши..?

  • 2 309
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 351
Гледам че вече на пазара има хубави черешки,та затова искам да попитам може ли да дам сокче на синът ми?
Или да им махам костилката и да му давам така да си ги папка? Wink

# 1
  • Мнения: 1 367
Не е ли малко рано да предлагаш череши?Аз също си го мислех,но ще изчакам още малко,поне до края на месеца.Не заради друго,ами защото ми се струва,че все още не е сезонът на черешите и не съм сигурна дали са хубави.

# 2
  • Мнения: 84
аз мисля да дам след 4ерешовата задушница - по това разбирам 4е им е дошло времето

# 3
  • Мнения: 1 367
аз мисля да дам след 4ерешовата задушница - по това разбирам 4е им е дошло времето
Кога е това?

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 15 198
По-добре ги дай на сок.
Ципите са трудно смилаеми-Иво навремето ги вадеше цели.  Crazy
Имай предвид и че действат доста разхлабващо. Гледката в памперса му беше впечатляваща.
Иначе не са сред алергизиращите храни, така че няма проблем от тази гледна точка.

# 6
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
По-добре ги дай на сок, аз вчера дадох за пръв път тази година.

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 15:40 от nushi_in

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
На сок или обелени и пасирани.

# 8
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Аз вече второ лято давам череши.
Вчера сина ми си хапна порядъчно, днес в памперса бяха така както ги е глътнал  Crazy

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На сок или обелени и пасирани.
  Peace

# 10
  • Мнения: 814
Ако искаш започни първо със сокче или пък му дай няколко цели (без костилката) да видиш дали ще му харесат и дали ципите ще го раздразнят или не

# 11
  • Мнения: 6 029
На сок или обелени и пасирани.

Как белите череши, простете? Безумно ми изглежда.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз вече второ лято давам череши.
Вчера сина ми си хапна порядъчно, днес в памперса бяха така както ги е глътнал  Crazy

Извинявам се за наакания въпрос, ама ако детето изхожда храна (примерно черешите) във вид подобен на погълнатия първоначален продукт, означава ли това, че не ги е усвоило добре и че е още рано да му се дават?

Не се заяждам, питането ми е съвсем сериозно. Thinking

# 13
  • Мнения: 814
Как белите череши, простете? Безумно ми изглежда.

 Joy
Абе и на мен ми се стори ужасна хамалогия, ама не посмях да попитам да не ме сметнете за мързелива и нехайна  Joy
И аз по принцип не си представям да ги беля и то всеки път (иначе съм пробвала само с големи и твърди череши - обелих ги със зъби.... Joy)

# 14
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Аз вече второ лято давам череши.
Вчера сина ми си хапна порядъчно, днес в памперса бяха така както ги е глътнал  Crazy

Извинявам се за наакания въпрос, ама ако детето изхожда храна (примерно черешите) във вид подобен на погълнатия първоначален продукт, означава ли това, че не ги е усвоило добре и че е още рано да му се дават?

Не се заяждам, питането ми е съвсем сериозно. Thinking

Предполагам защото са трудно смилаема храна.
А моят лакомник в старанието си да погълне повече, не си е дал труда да ги дъвче  Mr. Green
Сигурно не се е усвоило кой знае колко, но все някой витамин се е усвоил.
Сок не съм давала, защото сина ми отказва всичко друго освен вода.

Общи условия

Активация на акаунт