Препоръчайте ми добър гинеколог-София

  • 1 298
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 344
За частен става въпрос-искам да отида, да ме прегледат,и да си свърша работата на един път,а не да вися цял ден в поликлиниката без да е ясно дори дали ще се уредя с направление!
Ако имате и координати ще съм ви много благодарна!

# 1
Аз съм много доволна от Д-р Николов, клиника "Ева виталис". Координати можеш да намериш и в нета, но е в един безистен до спирка "Сердика" на метрото, съвременна техника и цивилизовано отношение. Много добър лекар (специалист е по репродуктивност) - доказателството е опашката от пациенти, независимо, че не работи с НЗОК - предварителното записване на час по телефон  е задължително, но обикновено успява да намери време в най-близките дни.

Аз от години съм при него, но реших да опитам с лекар, работещ с НЗОК и засега не намирам Sad
Така че ако някой може да отговори на същия въпрос, но за гинеколог, работещ с касата - ще съм много благодарна!

# 2
  • Мнения: 382
Препоръчвам ти с две ръце доц. Виолета Димитрова. Страхотен професионалист и човек!
 Работи в МД- София, частния й преглед е в МЦ"Фемина"- ул. "Дунав"47. Телефон за връзка- 9833020.
Има в Нета инфо за МЦ"Фемина"- можеш да прочетеш, също и доц. Димитрова има личен сайт

# 3
  • София
  • Мнения: 1 344
Благодаря ви много за отговорите!

Общи условия

Активация на акаунт