Отслабване чрез спане - BIONIGHT???

  • 4 130
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 324
-1,3 кг. на нощ и -6,2 кг. на седмица Rolling Eyes
Пиело се 2 часа преди лягане, след храна.
Курс от 10 дни за сваляне на 10 кг. - 29 лв.
Курс от 20 дни за сваляне на 20 кг. - 49 лв.
Курс от 30 дни за сваляне на повече - 69 лв.

Колко щеше да е хубаво ако беше вярно...
Пише, че било напълно безвредно, без противопоказания.
Някой нещо де е дочул за това или да е прочел в чуждите сайтове?

# 1
Побууут ..  Embarassed Някакво инфо? Laughing

# 2
  • Мнения: 94
Абе чудех се и аз на тази реклама,но стигнах до извода ,че само с хапчета не става - пила съм мазиндол,редуктил,ксеникал,фемимодел...Сега съм на Дюкан,Кларинол Кла 1000 и вибратон,но иначе звучи чудесно рекламата.Ако някой има отзиви с радост ще прочета  bouquet

# 3
  • Мнения: 40
Момичета потърсих ги тия хапове в чуждите сайтове ама нищо не намерих. Затова пък от друг форум видях, че същата фирма производител и дистрибутор е като на SVELTYS, LIPO53, ШИТОФИЛ 3 и сигурно още мн. други и жените се оплакват че ефект е нямало, някои даже с медиите са се свързали за да сигнализират за измамата. Shocked

# 4
  • Мнения: 916
 #Crazy #Crazy Ужас...тия хора са за съд Sick

# 5
  • Мнения: 140
Е това звучи прекрасно ,само да беше истина.

# 6
  • Мнения: 94
сега се сещам ,че и аз четох някъде по вестниците оплакване от един господин,че въпросната фирма продавала продукти под други имена ,които не ставали за нищо....

# 7
  • София
  • Мнения: 1 341
Здравейте! Аз пих през м.февруари  Шитофил и никакъв ефект нямаше!!!Почуствах се много зле след 2 седмици, та чак си написах завещанието!!!Не можех дори да седя - само лежах.Започнах да пия витамини и много,много вода, за да изхвърля всичко.Така, че моля не купувайте нищо от тази фирма.Поне ми върнаха 90-те лева.Тел. на фирмата е 4008581.Пазете се!!!!!!

# 8
  • Мнения: 673
Ама кой би пил нещо което се казва SHITофил  Sick #Crazy Sick ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт