Какво би ви накарало да промените коренно живота си?

  • 2 445
  • 49
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 256
Та питането ми е следното-каква причина може да ви накара да промените живота си?
Предложение за чудесна работа,но в друг град?
Желанието да се махнете от проблеми в семейството?
Безизходица,в смисъл никакви шансове за реализация в населеното място,където живеете?
Любов?

Давайте,аз ще се включа след малко.

# 1
  • Мнения: 851
Стандартното - детето, а то вече и стана! За любов не вярвам, не съм такъв тип Whistling

# 2
  • Мнения: 25 441
Един милион. Не съм алчна, може и в лева.

# 3
  • Мнения: 152
ъпсурт да съ  махна от града си.

# 4
  • Мнения: 649
Нищо!Все пак човек има съдба тъй, че не може да избяга от нея!

# 5
  • Мнения: 606
  То много хора искат Пълна промяна, ама не могат.

# 6
  • Мнения: 581
  Парите, многото пари.

# 7
# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 256
Аз лично не бих изпуснала шанс за реализация на друго място,но моите деца са големи,не зависят от мен вече ежедневно.Предполагам,че при голяма част от пишещите тук не е така,затова ги разбирам.
Другото,което би ме съблазнило е ако имам проблеми в семейството.Тъкмо ще си дам време да помисля далече от човека,който ме трови и да преценя по-трезво,толкова ли пък е невъзможно да се разберем.Разстоянието понякога ни помага да оценим хората,които са около нас.
Най-откачения вариант според мен е да се влюбиш и да отрежеш с един размах миналото.Но това май става само латиносериалите.

# 9
  • Мнения: 5 710
Любовта.

# 10
  • Мнения: 5 622
Всъщност едва ли бих могла да знам  Thinking  Ако въпросът беше отправен в минало време, може би бих могла да бъда по-точна.

# 11
  • Мнения: 301
детето  Crazy би било хубаво да можех да кажа - любовта, ама при идиотка като мен това е трудно постижимо. Hе че не бих зарязала всичко като по латино-сериалски Twisted Evil ама .... hahaha ей ме на newsm78. Зарязах едно заради друго, но все пак никога не зарязах първото. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 268
В момента не бих желала да променям живота си.Щастлива съм с това,което имам в момента.Притеснявам се за разни битовизми,коено си е направо бял кахър.

# 13
  • Мнения: 4 841
Промяната на работата или града, преместването от блок в къща и т.н. не ги броя за "коренна промяна". Това за мен са обичайни промени, които харесвам.

За "коренни" считам генерални решения като да се ожениш, да създадеш деца, да се разведеш, да се разболееш от болест, която налага пълно преструктуриране на делника и приоритетите...
В този смисъл искрено се надявам да не ми предстоят чак толкова коренни промени.

# 14
  • Мнения: 227
Предстои ми такава промяна.Майка ми е с лоша диагноза и ще трябва да се местя при нея с децата да я гледам.Живота ми се преобърна наопаки.Докато си мислех,как ще тръгна на работа...сега вече и това е невъзможно.

Общи условия

Активация на акаунт