24.05 - 30.05

  • 3 941
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Милички, нещо се забравихме в началото на тази седмица. Дано това да значи, че времето на вън е прекрасно, птичките пеят и вие сте много много заети не с нещо друго, ами с бебеправене  Grinning

Аз лично днес бях да ме гледат на ултра и останах много доволна от резултатите след плюскането на Кломифена... с други думи, има един голяяяяяяям и хубав фоликул който ще се пукне в най- скоро време (жалко, че не се знае точно кога) и ние с Финчо започваме най- сериозно да се знанимаваме със секс и подгъзване един на друг. Белким чудото стане!  Grinning

Сега обаче отстъпвам стола на другата си половинка и отивам да прахосмукачя.

Весел ден и седмица на всички ви. Обадете се поне да знам, че сте живи.

Целувки на всички!!!!!

# 1
  • Мнения: 920
Мамааааааааааааааа това е страхотно!

ЧЕСТИТ ТИ ФОЛИКУЛ!

Мда...сега е време да угаждаш много на Финчо...за да може да заченете бебоче с много любов!!!

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Мама, честито и от мен. Simple Smile) Оставяй тия прахосмучения и се захващайте със сериозната работа  Wink

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 199
мама честит ти фоликул. хайде сега и да бебеправите и да има резултат.
успех!

# 4
  • Мнения: 1 071
Ами Гери и от мен успех!Дано се получи!
При нас времето е ужасно.Двадни вали като из ведро и е студено.Аз нещо съм настинала и ми е гадно.
Така че седмицата не започва много добре.Хубавото само е че ще работим един ден по-малко Laughing

# 5
Хей, мама Фин, защо не казваш, че си на страниците на сп. БЕБЕ ,а ?! Аз добре , че си щъкам насам -натам в нета та видях! Sunglasses
  Стискам ти и аз палци, а и на всички в дружинката разбира се ! Grinning

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Цитат на: cool
Хей, мама Фин, защо не казваш, че си на страниците на сп. БЕБЕ ,а ?! Аз добре , че си щъкам насам -натам в нета та видях! Sunglasses
  Стискам ти и аз палци, а и на всички в дружинката разбира се ! Grinning

дай и на нас URL та да пощъкаме Laughing

# 7
Ето , нали съм  си послушна, изпълнявам Grinning :http://www.moetobebe.net/-submod=15mayki_zad_granica.htm

# 8
  • Враца
  • Мнения: 5 199
благодаря cool!
Мама, а ти защо си траеш????

# 9
zdraveite i ot men
mn mn mn  :w  na vsi4ki
polzotvorna sedmiza i dano nqkoq se poxvali ve4e

# 10
# 11
Няма за какво wa_wa , ти пак заповядай ! Удоволствието е моеее ! Sunglasses

# 12
  • Мнения: 3 634
Цитат на: cool
Хей, мама Фин, защо не казваш, че си на страниците на сп. БЕБЕ ,а ?! Аз добре , че си щъкам насам -натам в нета та видях! Sunglasses
  Стискам ти и аз палци, а и на всички в дружинката разбира се ! Grinning


Ми cool, да бях казала... ама и аз като не знаех  Shocked

Сега чакам някой от БГ да ми прати един (или два... и за бабата да има) брой, та да си го сложа в златна рамка... Хихихи...

wa_wa, ми как да ви го кажа... то все едно се фукам ако почна да разправям де съм... Май и снимка ще има в списанието, ако някой може утре да го разлисти и ми каже, много ще съм благодарна!

# 13
  • Мнения: 539
Честит фоликул на мама и от мен
обичкам ви много и не съм ви забравила
стискам палци
при мен няма промяна
обичкам ви много и много ми липсвате но нямам нет
целувки

# 14
  • Мнения: 4 324
Първо - Геринцеее  Simple Smile честит ти фоликул и дано се превърне в сладко бебченце. Знаеш че всички ти стискаме палци  Simple Smile  Grinning  Simple Smile И да се похвалиш скоро време  Sign Exclamation  Simple Smile

Росинцеееееееее и ние не сме те забравили мила. Ама ти вземи и ни остави поне един телефон. И ние те обичкаме и много ни липсваш сладурче.

Лек ден и успешна седмица на всички

Общи условия

Активация на акаунт