Зъби на 3 месеца и половина?!?

  • 8 695
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 185
Възможно ли е според вас? От четири дни малкия отказва да яде, хапва максимум по 50-60мл. на ядене. Спи, ака и е активен! От време на време, особено след обяд плаче без видима причина. Отделя повечко слюнка и постоянно пъха всичко в устата си. Знам, че неяденето и слюнката и пъхането в устата могат да си имат други причини, но така в комбинация почвам да си мисля, че са зъбки. Педито смята, че е рано, но каза, че венчетата отдолу са уплътнени и подпухнали. Вие как мислите. може ли да са зъби?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Напълно е възможно, той е почти на 4 мес.На доста мои познати децата им изкараха зъби на тази възраст  Peace

# 2
  • Мнения: 2 171
Моето дете се сдоби с първите си два зъба точно на 3 мес. и половина. Аз обаче не различих признаците, защото и през ум не ми мина, че може да му никнат зъбки. Напълно възможно е Peace

# 3
  • Мнения: 1 447
Напълно е възможно.На моя приятелка дъщеря й в началото на 3 месец и избиха двете долни зъбчета.

# 4
  • Мнения: 5 393
Напълно възможно е да го мъчат зъбки.

# 5
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
По признаците, които изброяваш направо съм сигурна, че са зъби. Хайде честито и ако кърмиш дано не се сети да те хапе.  Hug

# 6
  • Мнения: 1 103
Нашите зъби избиха на 6 месеца но при вашите симптоми е напълно възможно  Peace

# 7
  • Мнения: 1 674
Възможно е -да!При моите деца зъбките избиха  след 7-ия месец.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 079
Да, напълно възможно е. Нашето първо зъбче проби на няма и 5 месеца. Но към 3 - тия месец някъде и той започна да лапа всичко - и играчки, и юмручета, и да се лигави. Laughing

# 9
  • Мнения: 3 929
Да, най-вероятна са зъбки и според мен никак не му е рано. Това, че могат да избият чак в 6-я месец, не означава, че сега не са тръгнали. При нас положението беше същото и не можех да повярвам, че ще чакам толкова дълго време, докато се появят.

# 10
  • Мнения: 1 174
Синът ми имаше 2 зъба на 4 месеца Peace

# 11
  • Мнения: 6 438
Може,да  Peace Моят син беше на 3 месеца и половина,когато правеше нещата,които описваш ти.Венците също бяха надути.Зъбчето изби на 6-ч месец,но и по-рано да е не виждам какъв е  проблема  Peace Освен,че се започва с мрънкането от сега! Sunglasses

# 12
  • София
  • Мнения: 1 185
 Hug Благодаря ви!!!

# 13
  • Мнения: 1 428
Напълно възможно е да го мъчат зъбки.
Peace

# 14
  • Мнения: 391
Синът ми имаше 2 зъба на 4 месеца Peace

И на една моя приятелкя сина така. Какви акселерати райдаме вече, а? Само дето не си сменят памперса още сами Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт