Вентилатор за баня

  • 1 910
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 561
Стигнахме до този детайл в банята, моля за препоръки на марки, държа да са тихи и да не са нат 70 лева.
Вие какви ползвате и доволни ли сте? Има ли ефект?

# 1
  • Мнения: 4 970
почти всички вършат една и съща работа Grinning.Гледай дебита( колко кубика въздух изсмуква).Шумът е доста относително Thinking, защото щом  се монтира в коминното тяло оттам резонира и съответно шуми.Гледай за клапа, за да не връща миризми.
( и гледай както ти е фи-то на тръбата, че да  ходиш по 2 пъти до магазина за замяна Grinning)
Това е в общи линии

# 2
  • Мнения: 1 561
Вчера в магазин на видима гледах някакви Cata, всички бяха с еднакъв дебит, но най скъпият се затварял най- плътно, докато останалите не се затваряли, може би за това говориш.Не ми казаха нищо за клапа.

# 3
  • Мнения: 5 178
Ние вече имаме 3 вентилатора на Мотор JSC, по около 30 лв единия и сме доволни
Верно в тръбата шумят повече Sad

# 4
  • Мнения: 3 770
Вчера в магазин на видима гледах някакви Cata, всички бяха с еднакъв дебит, но най скъпият се затварял най- плътно, докато останалите не се затваряли, може би за това говориш.Не ми казаха нищо за клапа.

Моят е от тази марка.Макар да е старичък вече модел от преди 7 години съм много доволна!  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 152
Orieme също не са лоши Peace
Цените им са 25лв - 60лв.

# 6
  • Мнения: 51
Запис следя ви с интерес, защото и до това ще опра сокоро...

# 7
  • Мнения: 1 561
Вчера в магазин на видима гледах някакви Cata, всички бяха с еднакъв дебит, но най скъпият се затварял най- плътно, докато останалите не се затваряли, може би за това говориш.Не ми казаха нищо за клапа.

Моят е от тази марка.Макар да е старичък вече модел от преди 7 години съм много доволна!  Peace
Как е откъм шум?
Благодаря предварително

# 8
  • Мнения: 3 770
Вчера в магазин на видима гледах някакви Cata, всички бяха с еднакъв дебит, но най скъпият се затварял най- плътно, докато останалите не се затваряли, може би за това говориш.Не ми казаха нищо за клапа.

Моят е от тази марка.Макар да е старичък вече модел от преди 7 години съм много доволна!  Peace
Как е откъм шум?
Благодаря предварително

Има шум , разбира се ,но напълно нормален , според мен.Не знам с какво да го сравня?!Чувала съм в други бани , както и в хотели значително по-шумни вентилатори.

# 9

Общи условия

Активация на акаунт