Кожно-венерически изследвания,хламиди

  • 2 285
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте
В момента ме вълнува темата за хламиди, прочетох доста коментари и натъквайки се на много противоречия , моля да споделите .
Имах някои съмнения за венер.заболяване (без конкретни симптоми, както обичайно протичат тези заболявания) и посредством интернет отидох при кожно-венер. специалист. (прегледах се за първи път).
По-късно забелязах, че същия е в "Черен списък" , във връзка с последното , както и протичането на самия преглед, започнах да изпитвам съмнения:
- само с поглед ми констатира, че нямам венер. заболяване??!
- след микроскопично наблюдение (по мое настояване) ми каза, че имам трихомон.течение (слабо, мислих че е нормално в опред.периоди?).
- направих си кръвен тест , който занесе в поликлиниката : резултата вчера не стана, понеже нямало ток ??!, днес- 1: 60 и ще отивам на консултация. Не знам дали да се доверя (особено като виждам доста разминавания в изследванията във форума) или да търся друг специалист ?   

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 12:21 от eva2

# 1
  • Мнения: 646
Можеш да направиш консултация с д-р Елена Петрова от кожната клиника на МА.

# 2
  • Мнения: 106
- само с поглед ми констатира, че нямам венер. заболяване??!



О и на мен така са ми определяли ....  Thinking

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Смени си доктора задължително. Peace
Не може само от един преглед на бързо на каже ,че нямаш венерическо заболяване.И ти сама си искаш микроскопско наблюдение  Thinking   не ми връзва работата..
Дано наистина да нямаш!!!! Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт