батерия и смесител за душ

  • 9 355
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 561
Помощ, не мога да избера тези неща, а  утре най късно трябва да са купени.
Гледах на Видима, родно производство, хвалят ги като добри, но  не мога да реша дали да бъде от тези с дръжката отгоре , или един модел с викок чучур.
Все си мисля, че първия тип е неудобен, не можеш един леген да пъхнеш и да го извадиш пълен Thinking
Хем искам хубав дизаин, нем и да е качесвен.
Останалите марки не ми говорят нищо.
Някой да препоръча нещо?
Друг проблем, харесах душчетата, кит. производство обаче, които имат и слушалка.С много модерен дизаин, но дали не са кофти не мога да разбера.
Малко съм скептична към тях, но ми харесват много с техните големи глави или друга форма.
мисля за панел, но  пак не мога да преценя кое е добро и кое не.Съвети някой да даде по този въпрос?Какво да гледам, те всички ми изглеждат добре.


Помощ!!!!!Спешно ми е.

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 14:14 от alexova

# 1
  • Мнения: 1 632
Видима купуваме само,и проблеми не сме имали.Имат батерии които са икономични на топла вода,сега такава ще вземаме и ние за банята за душа.
На въпроса за чучура сама си си отговорила какво искаш.

# 2
  • Мнения: 1 561
Видима купуваме само,и проблеми не сме имали.Имат батерии които са икономични на топла вода,сега такава ще вземаме и ние за банята за душа.
На въпроса за чучура сама си си отговорила какво искаш.
Не съм 100% сигурна, че съм права за чучура.
Като гледам баните на всички са с тези с дръжка и се потам защо Thinking

# 3
  • Мнения: 1 632
Ее,ти гледай на теб да ти харесва и да ти е удобно.Нашият чучур е висок поради причината която ти си дала.

# 4
  • Мнения: 8 999
И аз имам голям проблем с чучура. Да му се не види, наистина една кофа не мога да напълня, все използвам подвижния душ, за да я свърша тази работа, защото при мен и первазът на ваната ми изяжда много от дължината на чучура.
Но наскоро видях /не помня дали беше в Практикер или Мосю Бриколаж/ един превъзходен модел на Видима - имаше дълъг чучур, който се върти и може да се прибере към стената, когато не го ползваш. Наумила съм си да се сдобия с тази батерия, защото ми се вижда супер удобна /хем не заема място, ако е объртата към стената, хем можеш да си пълниш кофи и легени до насита/. Браво на Видима!
А и цената беше съвсем приемлива - около 120 лева.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 043
Честно казано, не ти разбрах всичко, но по въпроса за чучурите мога да споделя - в банята си сложихме батерия (или смесител се казва?) от тези късите, с дръжка отгоре. Чак след това го отчетохме като грешка - то ръцете не е много удобно да си измиеш, какво остава да пълниш кофи и др. Така че, правилно си се замислила какво ще е по-удобно!  Simple Smile

# 6
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Аз си избрах това и това и съм доволна. Исках и държах на врътки и висок чучур.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 043
Аз си избрах това и това и съм доволна. Исках и държах на врътки и висок чучур.
Много ми харесват!  Peace И аз уж исках всичко да е с врътки, а накрая само душът ни е такъв...

# 8
  • Варна
  • Мнения: 912
точно такъв модел търсим и ние за душа, но да може да се върти чучура
ЕлиТ, твоя върти ли се?

# 9
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Честно казано не съм пробвала дали се върти и ме замисли сега. Монтирахме го преди 2 седмици. В сайта на Видима пише, че се върти. Ще проверя довечера Blush

# 10
  • Мнения: 547
За умивалника взехме такава, а за душа - тази.
И двете са на Видима, модел Сева II, с 5г. гаранция. Цените са 115лв/120лв

# 11
  • Мнения: 397
Аз си купих ето този http://www.interceramicbg.com/product.php?lang=1&catid=83&am … =%20HB%201550273C
не сме го монтирали още, така че нямам впечатления за това, колко е функционален, Иначе е много готин! Водата излиза в процеп между двете стъкълца.

# 12
  • Мнения: 712
Аз си избрах това и това и съм доволна. Исках и държах на врътки и висок чучур.

У нас има дилема. Аз обичам смесители, а Александър харесва точно такива кръстати врътки.

# 13
# 14
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Честно казано не съм пробвала дали се върти и ме замисли сега. Монтирахме го преди 2 седмици. В сайта на Видима пише, че се върти. Ще проверя довечера Blush
Не се върти Rolling Eyes За себе си не държа да се върти, ама.

Общи условия

Активация на акаунт