Пано за детска стая

  • 1 690
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 143
Имам приятелка, на която съвсем скоро ще й бъде термина. И тъй като се заговорихме за бебешки подаръци, тя ме помоли да й направя пано за бъдещата детска стая. Иска да бъде ушито от плат, да е веселяшко и задължително да има слънце. Тъй като досега не ми се е налагало да правя нещо подобно, ви моля за малко помощ, ако имате някакви идеи.

Благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 950
Нещо като техниката  на американците  /този тип /   http://georgievi.atspace.com/namerih/shiene.html
или нещо различно  Rolling Eyes  да е
Хич не ти е лека задачата ,но съм сигурна че ще се справиш и ще стане супер  Peace  Успех  Wink

# 2
  • Мнения: 1 143
Мерси. Сега ще падне едно разглеждане.....   

Още нямам идея, дали да е пачуърк, или да са апликации в  детска композиция  newsm78

Знае тя какво да си поиска  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 950
Забравих да спомена че и в Пикаса има много идеи /ако е в този стил / че и са хубави  Peace  а и няма да се налага да теглиш цели книжки Wink

# 4
  • Мнения: 1 143
Ами да се похваля с моето пано   

# 5
# 6
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
поздравеления, много хубаво е станало, създава настроение.
от хартия ли го направи?
или е плат?

ще споделиш ли каква е основата?
направо разкажи как го направи  Laughing

# 7
  • Мнения: 3 810
Тъкмо щях да те поканя в темата печуърк...
Това е лепено, нали?
Страхотно и свежо е!

# 8
  • Мнения: 1 143
Много ви благодаря за милите думи. Тъкмо оспамих темата за декупажа и им се оплаках, че никой не ми обърна Фнимание  Crazy Crazy Crazy  Не знам дали се нарича пачуърк точно, но пак е направено от различни парчета плат. Всички парчета поотделно са подлепени с текстилно подлепващо, гърба - също. Всичко е шито, няма нищо лепено. Не сложих вата умишлено, защото исках да е плоско цялото пано, за да изпъкнат "вълните" и тюлена. Слънцето, по-точно лъчите,  направих с машинна бродерия. Използвах хасе, органза и плат за плътно перде. Тюлена и оранжевото най-отгоре са от 2 плата един върху друг,  за да получа желания ефект. Вълните - направих плисета с различна ширина, които после на ръка захванах на определени места, за да се получи имитацията. Тюлена е оригами, но с плат.  Накрая, за гъдел, сложих цветето в долния край, морските кончета, рапаните и това, дето трябва да имитира рибарска мрежа.  То представлява тънка тел, изплетена на принципа на макрамето с вплетени вътре мъниста и звездички. Мрежата е готова, не съм я правила аз. Това е.

# 9
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Ей, чудих се къде си показала това пано освен в пачуърк и ето сега се натъквам на него.
Ами ще напиша и тук - мнооого е хубаво Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт