Кара ли ви свеки да й ядете манджите

  • 9 419
  • 166
  •   1
Отговори
  • Мнения: 471
Пилешка супа- всевъзможни гадости от рода на кожи, хрущяли, трътки, шийки, крака, но Не и бяло месо. Всичко това с обилно количество червен пипер и мас.... да не забравя и кервиз!

Месо с кисело зеле - не знам как беше на вкус- казах че не съм гладна, на вид беше ужасно!

Пържени картофи от вчера- "е ми аз ги пържа, така че за няколко дни да има...."

А и реплика "ще те научим всичко да ядеш, и зайче и агнешко......"

А аз не обичам месо ям рядко и то само пиле без кожи и такива подобни. Всеки път ми навира нещо за ядене "то аз толкова вкусно съм го сготвила" е добре НО НЕ ГО ЯМ!!!!

навярно и вие имате такива интересни "свеки рецепти" #2gunfire

Аз се дразня че ме кара да ям! Иначе както иска да си готви!

Винаги съм и отказвала любезно - "не съм гладна" хапнах преди това и такива.

А аз например мас и други месни продукти не ям поради медицински показатели.
А тя ме кара да ям насила, да не я обидя.....

Радвам се, че имате свекърви които не ви насилват да ядете!

А и да спомена не съм искала никой да засегна с тази тема, споделям мнение което не е нужно да е и Ваше.
 

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 17:19 от Alizarina

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Мадам, ти бъди благодарна, че все пак нещо готви. Щот некои севекита само ручат и дришат и кусури търсят.  ooooh!

# 2
  • Мнения: 516
Моля те, махни от профила си мястото, където живееш, че ме е срам.

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 16:23 от Дона Флор

# 3
  • France
  • Мнения: 726
Моята готви страхотно, не ям ми при нея много, че ми идва апетита, а се съобразявам с калориите Cry

# 4
  • Мнения: 2 131
И моята свекърва готви страхотно. Като ходим у тях винаги си развалям диетата.
An.Stefanova, не знам свекърва ти за колко народ готви, ама ти очакваш да се съобразява само с твоя вкус ли? Като не ти харесва - не ядеш  Peace! Извинявай, не се обиждай, ама много префърцунено ми звучи това, което си написала!  Peace

# 5
  • Мнения: 4 841
Ами готви ти, и няма да имаш такъв проблем  Hug
Нали не предполагаш, че след като е готвила толкова години по един начин, сега заради теб ще си промени стила на готвене?
Виж, обаче, направо ме заинтригува каква е тази "маст", дето я слага в пилешката супа  Thinking

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Моята готви страхотно, даже обменяме идеи и рецепти  Mr. Green Дори понякога й помагам в кухнята  Sunglasses

# 7
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Моята също готви вкусно. Пък и вкрайна сметка ако не ми допада нещо си готвя и това е. Доволна съм че всеки ден готви жената то остава и да мрънкам.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 476
Да ми е жива и здрава, ако не е тя да сме умрели от глад!

# 9
  • София
  • Мнения: 71
Моята - божествено!!! Има някакъв талант да прави от нищо нещо и то да е неописуемо вкусно! За съжаление аз нямам такъв талант........... newsm78

# 10
  • Мнения: 210
Моята също готви страхотно,дори по-хубаво от майка ми.Но съм чувала и дори познавам такива които наистина си нямат и представа от готвене.

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Готви божествено, никъде другаде не съм яла такива вкусотии. Но все пак е била повече от 30 години готвачка по хотели и ресторанти  Heart Eyes

# 12
  • софия
  • Мнения: 2 140
Моята много се старае,но все нещо не е наред.Особено откъм чистенето на продуктите е много зле.Всеки път си намирам червейчета,паячета,охлювчета в яденето.

# 13
  • Мнения: 6 992
А снахата на твоята свекърва какъв правопис има само... Rolling Eyes

Моята се справя. Не блестящо, но се справя. Мама готви по-добре  Laughing  Не смятам обаче да критикувам човек, който е положил усилия, когато съм отишла на гости. Така направиха дъщеря и и мъжът и на връх имения и ден. Беше ужасно...тъпо от тяхна страна.

Иначе прави страхотен крем-карамел. И понеже само аз го ям, винаги пита дали искам, когато отиваме там. Grinning

# 14
  • Мнения: 2 553
Незнам как готви  newsm78 Когато е в къщи не готви изобщо, а у тях не ходим, тъй като сме скарани със свекъра  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт