свекито

  • 6 276
  • 103
  •   1
Отговори

Анкета

разбирате ли се със свекито?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • ЕН
  • Мнения: 543
здравейте мамита
днес се сетих за нова анкета-тема
общо взето се разбирам с мойто свеки, но нали знаете колкото по рядко се виждате толкова по добре. е ние сме така. виждаме се в седмицата по един път за 4-5часа и за това мноооооооооого се обичаме и уважаваме ( след няколко кофти реплики вече си мълчи Joy)
ако искате дори може да разкажете за някои трагико - комични случки, ситуации, които са ви се случили

# 1
  • гр.София
  • Мнения: 250
Май аз ще съм първата гласувала Simple Smile Аз лично също не се виждам често със свекито. По един два пъти седмично, а даже понякога и през седмица. За щастие за сега се разбираме въпреки че понякога не ми харесва какво мисли, но всеки си има право на мнения. Дано и за в бъдеще се разбираме Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 273
Гласувах с : Да, не мога без нея.  Тя ми гледа детето.  PeaceСтрахотен човек. Мила, добра, никога не ми се бърка излишно. Много интелигентна. Винаги е готова да ми помогне. Много я обичам  Heart Eyes

# 3
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 377
Ами за моето свеки няма такава опция.Вижда ме се рядко сигурно 1 път в месеца. Децата ми не ги е гледала.Никога за 12г не ми е казала лоша дума както и аз за нея.Винаги е твърдяла,че добре си гледам децата и мъжа.Но не мога да кажа че не мога без нея.

# 4
# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Гласувах "Да , не мога без нея". Ми може да звучи странно , но е така. Помага ми , не се меси в нашето семейство и винаги когато ми трябва мога да разчитам на нея. Peace

# 6
  • Мнения: 256
Любимата тема: СВЕКИТО! Мен ме бройте към опция 3, въпреки, че много си я обичам, като не се чуваме и виждаме!

# 7
  • Мнения: 681
Гласувах "горе-долу"  Rolling Eyes По-принцип се разбираме,но нали знаете нищо не е идеално,все пак хората сме различни  Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Горе-долу, като цяло се разбираме, но единственото за което ме дразни е храненето на детето.Преди три дни ми каза че за закуска му дала филия с масло  ooooh! #Cussing out Иначе няма грешка жената, но тези неща наистина ме влудяват.

# 9
  • Мнения: 1 138
не съм гласувала в анкетата, чудя се коя опция да избера защото тя ми гледа детето, не сме се карали сериозно, но понякога ми идва да и кажа не много хубави неща.

# 10
  • Мнения: 6 438
Разбирам се,но чак пък да не мога без нея.Свястан и добра жена е.Много миловидна.Става така,както аз кажа.Е,понякога с някоя физиономия,но без това не може  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 1 423
Гласувах с "горе долу". В началото много се месеше и ме "съветваше" какво да правя, защото "младите майки нищо не сме знаели и нямаме опит", но след няколко конфликтни ситуации разбра, че детето си има родители и те знаят какво е най-добро за него, също разбра, че нещата много са се променили откакто тя е отглеждала децата си. Престана с натякването и съветите. Сега е много отзивчива и мила и винаги когато имам нужда от нея е на линия и помага.  Grinning

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И двете лицемерничим,но понякога найстина ми иде да я гръмна.

# 13
  • Мнения: 3 932
Много се разбираме, все пак 10 000км ни делят  Mr. Green, но и в България се рабирахме много, помагала ни е много с малкия.

Един коментар от нейна страна се е запечатил в паметта ми: "Е, всичките ти колежки се ожениха в чужбина, само ти си остана тука...", забележка ли беше, що ли и до ден дешен си остава загадка за мен.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 423
Един коментар от нейна страна се е запечатил в паметта ми: "Е, всичките ти колежки се ожениха в чужбина, само ти си остана тука...", забележка ли беше, що ли и до ден дешен си остава загадка за мен.
Joy  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт